Je to tu! Najväčšia predajňa fitness vybavenia na Slovensku je OTVORENÁ. Navštívte nás v Bratislave, kde na predajni s plochou viac ako 400 m2 môžete nájsť viac ako 170 vystavených trenažérov/strojov na vyskúšanie a mnoho ďalšieho fitness sortimentu. Tešíme sa na Vás
Bežecký pás BH FITNESS F2W Dual

Bežecký pás BH FITNESS F2W Dual

Kde vyskúšať
Dostupnosť: Skladom > 20 ks
Možno vidieť na predajni:
Pôvodná cena: € 1 293.00 ( zľava -€ 316.00)
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
Možno vidieť na predajni:
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
Cena:
€ 977.00 vrátane DPH
Výrobca: BH FITNESS
Záruka: 2 roky záruka, 5 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Prečo BH FITNESS HOME?

Spoločnosť BH Fitness bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším európskym výrobcom strojov pre komerčné a domáce fitness. Produkty značky BH FITNESS získali množstvo európskych ocenení a sú zastúpené vo viac ako 65 zemiach po celom svete.

Hlavným znakom spoločnosti BH FITNESS je originálny design, inovácie, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdelený do 4 produktových rád (Home, Movemia, SK Line, LK Line) líšiacich sa svojím zameraním. 

BH FITNESS F2W DUAL

BH Fitness F2W DUAL je moderný bežecký pás určený do domáceho prostredia. Vďaka tichému, výkonnému motoru, priestrannej bežeckej ploche a moderným technológiám nadchne každého, kto si chce zabehať v pohodlí domova.

 

Okrem svojej masívnej konštrukcie a elegantného vzhľadu disponuje značkovým, silným a výkonným motorom s maximálnym výkonom 2,75 HP (2,02 kW). Rýchlosť je možné riadiť elektronicky prostredníctvom tlačidiel či programov upravovať v rozmedzí 1-18 km/h.

Priestranná bežecká plocha s rozmermi 51 x 135 cm je vybavená kvalitným tlmiacim systémom SDS (Soft Drop systém) so 6 elastomérmi a Run+.

Sklon je elektronicky nastaviteľný do 12%. Môžete tak dokonale simulovať behanie do kopca a využívať aj prednastavené programy, ktoré s touto funkciou pracujú.

 

Bežecký pás BH Fitness F2W DUAL disponuje ľahko ovládateľným počítačom, držiakom na fľašu, senzormi na meranie tepovej frekvencie a transportnými kolieskami. Po tréningu trenažér ľahko a rýchlo zložíte.

 

Nosnosť bežeckého pásu je 115 kg.

BH Fitness F2W DUAL 

PROGRAMOVÁ PONUKA

BH Fitness F2W DUAL ponúka prehľadný, modro podsvietený LCD displej, ktorý vyobrazuje základné hodnoty, ako je čas, rýchlosť behu, vzdialenosť, spálené kalórie, tepovú frekvenciu a vyobrazuje zvolený programový profil s vyznačením fázy kde sa nachádzate.

 

Kompletná programová ponuka zahŕňa celkom 13 tréningových programov medzi ktorými nechýba 12 prednastavených programov (s rôznymi profilmi trate), HRC program riadený tepovou frekvenciou a manuálny režim. Jednotlivé programy je možné ľubovoľne upravovať na nižšiu či vyššiu intenzitu.

 

HRC program - riadený podľa tepovej frekvencie, v závislosti od parametrov cvičenca sa automaticky počas jazdy reguluje záťaž pre udržanie vybraného pulzu vo vybranej zóne.

 

BODY-FAT - režim zistenia množstva tuku v tele - je užitočný hlavne na porovnanie dosiahnutých výsledkov po čase.

 

Súčasťou pásu je aj bezpečnostná stop-poistka, ktorá v prípade pošmyknutia a pod. trenažér okamžite zastaví.

 

Každý iste uvíta praktický držiak na tablet / smartphone.

BH Fitness F2W DUAL počítač

TRÉNINGOVÉ APLIKÁCIE K DOKÚPENIU

Tento model ponúka na dokúpenie technológiu bluetooth pripojenie i.Concept cez systém DUAL KIT (nie je súčasťou dodávky, je možné ju dokúpiť), ktorá umožňuje prostredníctvom bluetooth prepojenie trenažéra s tabletom či smartfónom. Následne môžete využívať množstvo tréningových aplikácií a predovšetkým známe aplikácie Kinomap. Táto aplikácia sa dá zadarmo stiahnuť v demo verzii, ktorú si môžete následne dobrovoľne rozšíriť zakúpením licencie.

Môžete tak trénovať s celým radom tréningových videí a trás po celom svete. Trasy reagujú na sklon alebo odpor pri tréningu.

 

Stiahnuť si aplikáciu KINOMAP môžete pre ANDROID, či iOS (APPLE).

 

Tablet a DUAL KIT nie sú súčasťou dodávky.

 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto odporúčame vopred vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnou aplikáciou kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala či vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (avšak nemôžeme funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručiť a nenesieme za ňu zodpovednosť).

App Kinomap

MERANIE TEPOVEJ FREKVENCIE

Tepovú frekvenciu je možné merať dvoma spôsobmi. Najpresnejšieho merania dosiahnete pomocou hrudného pásu, stroj má integrovaný prijímač na hrudný pás s frekvenciou 5kHz s prenosťou EKG, prípadne po dokúpení Dual Kitu komunikuje aj s bluetooth hrudnými pásmi.

 

Pokiaľ vám stačí orientačné premeranie tepovej frekvencie, potom si vystačíte s dotykovými senzormi tzv. hand pulse, na ktoré priložíte ruky a po chvíľke sa váš tep zobrazí na displeji stroja.

 

Hrudný pás nie je súčasťou balenia, ale môžete si ho u nás dokúpiť.

Měření tepové frekvence

BEŽECKÁ PLOCHA

Priestranná bežecká plocha s rozmermi 51 x 135 cm je vhodná pre drobnejšie aj vyššie postavy.

 

Tlmiaci systém so 6-timi elastomérmi zaručuje komfortný beh bez rizika zaťaženia vašich kĺbov. Vďaka tomu sa nemusíte báť o svoje kolená, ani pri dlhodobom a pravidelnom tréningu.

BH Fitness F2W DUAL běžecká plocha

KVALITNÉ ODPRUŽENIE

Bežecká plocha BH Fitness F2W DUAL je vybavená špeciálnym systémom odpružením Run+ s 6-ti elastomérmi, ktorý tlmí nárazy a pohlcuje otrasy. Cvičenie je tak pohodlné a šetrné k vašim kĺbom.

BH Fitness F2W DUAL odpružení

MOŽNOSŤ ZLOŽENIA

Vďaka možnosti uskladnenia BH Fitness F2W DUAL do úspornej polohy vás pás bude zaberať v dobe netrénovania minimum priestoru s rozmermi 105 x 78 x 150 cm. Nemusíte mať také obavy z toho, že vám trenažér zaberie polovicu miestnosti.

 

Pás je vybavený pomocným tlmičom, ktorý umožňuje ľahké sklopenie aj ženám a zaručuje bezpečné rozloženie pásu, ktoré vďaka nemu prebieha plynulo a pomaly. Súčasťou tlmiča je aj bezpečnostná poistka, ktorá zabraňuje nechcenému sklopeniu pásu napríklad deťom.

 

Po sklopení je možné pás vďaka integrovaným prepravným kolieskam ľahko premiestniť v priestore.

 

Sklopením pásu ušetríte polovicu priestoru, keď práve nebeháte. Na sklopenie je potrebná minimálna sila a umožňuje ľahkú manipuláciu aj ženám.

BH Fitness F2W DUAL složený

ECO MODE

Ak ste zástancami ekológie, tak vás určite poteší táto špeciálna funkcia značky BH Fitness tzv. "ECO Mode". Po stlačení tohto tlačidla dôjde k zdvihnutiu náklonu pásu do tretieho stupňa a riadiaca jednotka odoberá zo siete menšiu spotrebu energie.

Vďaka tomu môžete ušetriť 25 – 30 % spotreby elektrík. energie.

BH Fitness F2W DUAL eco mode

TECHNOLÓGIA i.Concept

Tu môžete vidieť všetky prednosti tejto technológie.

SERVIS A ZÁRUKA

Produkty značky BH FITNESS sú testované s ohľadom na kvalitu, bezpečnosť a trvanlivosť. Všetky výrobky splňujú súčasné európske normy, mimo iné ROHS, NEN-957 a CE.

Na stroje značky BH FITNESS poskytujeme pri domácom využití záručnú dobu 2 roky + 5 rokov na rám stroja. Záručný aj pozáručný servis je zabezpečovaný priamo u zákazníka doma.

 

Nadštandardné záruky a prvotriedny záručný aj pozáručný servis značky BH FITNESS zaistia aj vám plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Príslušenstvo

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protisklzového materiálu.

Aktuálne nedostupné
€ 73.10
BH FITNESS Dual KIT DI22

BH FITNESS Dual KIT DI22

bluetooth pripojenie pre BH Fitness DUAL trenažéry pre tréningové aplikácie - tablet, smartphone tablet/smartphone nie je súčasťou dodávky

Skladom 8 ks
€ 73.10
Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržiavací sprej bežeckého trenažéra Hmotnosť: 530 g

Skladom > 20 ks
€ 32.30
Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy materiál - přírodní guma pro domácí i komerční využití skvěle tlumí došlapy i vibrace tloušťka podložky 10 mm, velikost 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 78.04€ 55.20
Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu tlmí vibrácie a znižuje hluk z kvalitného, protišmykového materiálu

Skladom > 20 ks
€ 77.20
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

sportestr s integrovaným GPS modulem optické měření tepové frekvence vhodný pro veškeré sportovní aktivity synchronizace přes bluetooth smart komunikace s PC (kabel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 223.50
Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 420 ml

Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 420 ml

mazací olej pre bežecké pásy údržba a predĺženie životnosti aplikácia pomocou trysky

Aktuálne nedostupné
€ 38.82€ 36.40
Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

mazací olej pre bežecké pásy údržba a predĺženie životnosti aplikácia pomocou trysky

Aktuálne nedostupné
€ 23.14€ 20.00
TANITA BC-313 bílá

TANITA BC-313 bílá

Analyzátor s měřením tuku, vody, svalů, BMR, ... menší platforma z tvrzeného skla nosnost 150 kg, citlivost 50 g

Aktuálne nedostupné
€ 88.24€ 82.00
Súprava posilňovacích gúm POWER SYSTEM

Súprava posilňovacích gúm POWER SYSTEM

sada posilňovacích gúm obsahuje 3 pásy v 3 rôznych silových kategórií rozmery 120 x 15 cm

Skladom 15 ks
€ 9.80€ 8.20
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Skladom > 20 ks
€ 27.41€ 20.00
Nosnosť trenažéru, hmotnosť
Nosnosť stroja:
115 kg
Hmotnosť stroja:
96 kg
Spôsob využitia H/LC/C:
Domáce
Rýchlosť a sklon pásu
Maximálna rýchlosť:
18 km/h
Regulácia sklonu:
Motorom
Minimálny sklon pásu:
0 %
Maximálny sklon pásu:
12 %
Merané hodnoty, programy
Čas behu:
áno
Rýchlosť behu:
áno
Spálené kalórie:
áno
Vzdialenosť:
áno
Tep srdca:
áno
Sklon pásu:
áno
Signalizácia prekročenia tepu:
áno
Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačítkami:
áno
Prednastavené profily trate:
áno
Program riadený tepom HRC:
áno
Zadanie cieľových hodnôt:
áno
Užívateľské programy:
nie
Fitness test Recovery:
nie
Ušnou upínkou:
nie
Dlaňové senzory (hand-pulse):
áno
Bezdrôtové hrudným pásom:
áno
Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth:
nie
Rozmery stroja, manipulácia
Dĺžka stroja:
174 cm
Šírka stroja:
78 cm
Výška stroja:
140 cm
Možnosť sklopenia pásu:
áno
Prepravné kolieska:
áno
Napájanie:
Sieťová prípojka 230 V
Pohon pásu, motor
Typ motoru:
štandardný DC motor
Výkon motoru trvalý:
1,5 HP
Výkon motoru maximálny:
2,75 HP
Pohon pásu:
Pásy motorové
Bežecká plocha, odpruženie
Šírka bežeckej plochy:
51 cm
Dĺžka bežeckej plochy:
135 cm
Odpruženie bežeckej plochy:
Odpruženie silentblokmi + rámové
Počet programov
Počet programov celkom:
ano, 14 variant
Prednastavené profily trate:
ano, 12 variant
Programy riadené tepom HRC:
ano, 1 varianta
Užívateľsky nastaviteľné programy:
nemá
Ďalšie programy:
ano, s DUAL KIT Bluetooth
Ostatné funkcie počítaču
Typ displeja:
LCD displej podsvetlený
Veľkosť displeja v palcoch:
7,5 "
Ostatné parametre:
Bluetooth komunikácia
Kinomap:
áno
Zwift:
nie
MyHomeFit:
áno
T-Routes:
nie
iConsole+:
nie
FitShow:
nie
BitGym:
áno
iFit:
nie
Rouvy:
nie
Použitie podľa DIN EN957:
Trieda HA
Záruka:
2 roky záruka
Predĺžená záruka:
5 rokov na rám
Katalógové číslo:
G6473U
Rozmery balenia:
33x85x196 cm
Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protisklzového materiálu.

Aktuálne nedostupné
€ 73.10
BH FITNESS Dual KIT DI22

BH FITNESS Dual KIT DI22

bluetooth pripojenie pre BH Fitness DUAL trenažéry pre tréningové aplikácie - tablet, smartphone tablet/smartphone nie je súčasťou dodávky

Skladom 8 ks
€ 73.10
Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržiavací sprej bežeckého trenažéra Hmotnosť: 530 g

Skladom > 20 ks
€ 32.30
Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy materiál - přírodní guma pro domácí i komerční využití skvěle tlumí došlapy i vibrace tloušťka podložky 10 mm, velikost 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 78.04€ 55.20
Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu tlmí vibrácie a znižuje hluk z kvalitného, protišmykového materiálu

Skladom > 20 ks
€ 77.20
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

sportestr s integrovaným GPS modulem optické měření tepové frekvence vhodný pro veškeré sportovní aktivity synchronizace přes bluetooth smart komunikace s PC (kabel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 223.50
Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 420 ml

Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 420 ml

mazací olej pre bežecké pásy údržba a predĺženie životnosti aplikácia pomocou trysky

Aktuálne nedostupné
€ 38.82€ 36.40
Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

mazací olej pre bežecké pásy údržba a predĺženie životnosti aplikácia pomocou trysky

Aktuálne nedostupné
€ 23.14€ 20.00
TANITA BC-313 bílá

TANITA BC-313 bílá

Analyzátor s měřením tuku, vody, svalů, BMR, ... menší platforma z tvrzeného skla nosnost 150 kg, citlivost 50 g

Aktuálne nedostupné
€ 88.24€ 82.00
Súprava posilňovacích gúm POWER SYSTEM

Súprava posilňovacích gúm POWER SYSTEM

sada posilňovacích gúm obsahuje 3 pásy v 3 rôznych silových kategórií rozmery 120 x 15 cm

Skladom 15 ks
€ 9.80€ 8.20
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Skladom > 20 ks
€ 27.41€ 20.00

Diskusia k tovaru Bežecký pás BH FITNESS F2W Dual

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Česká diskuze(20) Slovenská diskuze(0)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Simona
  10. 01. 2022
  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat, zda jde vypnout zvuk nebo aspoň nějak ztlumit hlasitost při mačkání (přepínání) tlačítek? Je to šíleně hlasitý. Děkuji
  • Fitham.cz
   11. 01. 2022
   Dobrý den, zvuk tlačítek je často řešený dotaz u běžeckých pásů všech značek, on se zdá hlasitý hlavně když je v místnosti úplné ticho a pás stojí, hlasité pípnutí počítače při stisku tlačítek rychlosti, či sklonu je ale z bezpečnostních důvodů a vypnout, ani stlumit jej bohužel nelze u pásů žádného výrobce.
 • Jirka
  04. 01. 2022
  Dobrý den, hledám stroj s kvalitním odpružením protože na to budu běhat/chodit s artrozou v kotníku. Tento model je to nejlepší co jsem se svým omezeným rozhledem našel. Existují alternativy s lepším odpružením v podobné cenové relaci? Mělo by to být pro celou rodinu.
  Děkuji za odpověď.
  • Fitham.cz
   06. 01. 2022
   Dobrý den, kvalitou odpružení je na tom běžecký pás BH FITNESS F2W skutečně nejlépe v ceně do 25 000,- Kč, jeho výhodou je i slušné zpracování a poměrně velká, pohodlná běžecká plocha. Srovnatelné odpružení a parametry má z modelů jiných značek jen pás TRINFIT GARA T400i, rozměrem plochy je ale menší.
 • Mirka
  04. 01. 2022
  Dobrý den, vybírám mezi Pioneer R7 a F2W dual. Mají oba stroje možnost pauzy? Děkuji
  • Fitham.cz
   06. 01. 2022
   Dobrý den, ano, možnost pauzy pro přerušení tréninku mají oba běžecké pásy, i konstrukčně jsou velmi podobné a slušně provedené, jedná se už o značkové modely jednoho z největších světových výrobců. Levnější model BH FITNESS F2W má lepší výbavu počítače (možnost tréninkových aplikací, měření tepou hrudním pásem), naopak PIONEER R7 má zase o kousek delší běžeckou plochu a silnější motor, je tedy otázka čemu dáte přednost :-).
 • Veronika
  08. 12. 2021
  Dobrý den, dá se na tomhle běžícím pasu nastavit jenom chození nebo je lepší jiný pás určený jenom pro chůzi
  • Fitham.cz
   09. 12. 2021
   Dobrý den, běžecký pás BH FITNESS F2W DUAL je na chůzi vhodný, jak rámově, tak kvalitním, značkovým motorem, který při malých rychlostech tolik netrpí. Na chození jej tedy určitě mohu doporučit.
 • Hedvika Candrová
  30. 11. 2021
  Dobrý den, zajímá mě hlučnost stroje, kolik je prosím uváděno v decibelech, děkuji
  • Fitham.cz
   01. 12. 2021
   Dobrý den, obecně, hlučnost jakéhokoli běžeckého pásu závisí na kvalitě zpracování, odpružení došlapové desky a odhlučnění motoru + hlavně rychlosti jakou běžíte a hmotnosti uživatele. Nelze tedy uvést jednu hodnotu. Pokud např. pás běží "naprázdno" rychlostí 8 km/h, nebo na něm jen jdete, je velmi tichý, slyšíte spíše jen lehké "svištění" běžecké kurty. Pokud ale na pásu poběží 100 kg chlap rychlostí 12 km/h, bude už hlučnost vyšší.
   Každopádně, běžecké pásy značky BH FITNESS patří k těm tišším, je to dáno desítkami let zkušeností s jejich výrobou (BH FITNESS patří mezi největší světové výrobce fitness strojů vůbec), ale i kvalitním odpružením a osazení značkovými motory.
 • Václav
  26. 11. 2021
  Dobrý den, chci se zeptat zda je BH FITNESS F2W DUAL vhodný pro kondiční běžecký tréning 3xtýdně (hlavně délkou běžecké plochy) pro postavu 178cm a váhu 78kg, případně doporučte jiný. Dále pak jestli jsou v nabídce pásy, pro domácí použití, se střídavým motorem. Děkuji Václav
  • Fitham.cz
   26. 11. 2021
   Dobrý den, velikostně je běžecký pás BH FITNESS F2W DUAL na vaši postavu určitě použitelný, má už plochu šířky 51 cm a délky 135 cm, což pro kondiční běh 180 cm člověka stačí. Delší plochu bych doporučil v případě vyšších rychlostí přes 10 km/h, tam už by bylo lepší vybírat z modelů s plochou alespoň 145 cm, což mají ale až o něco dražší modely, z těch cenově dostupných např. TRINFIT GARA T600i, nebo od značky BH FITNESS až model F9R.
   Jinak bych, obecně tuto kategorii běžeckých pásů okolo 25 000,- Kč, bez ohledu na značku, či výrobce, doporučil spíše pro ryze kondiční běh začátečníků, než nějaké dvouhodinové denní tréninky člověka, který 5 let běhá, je tedy otázkou jak budete pás využívat.
   Co se týče modelů osazených střídavým motorem, z domácích pásů jej má jako jediný TRINFIT GARA T800i, to už je ale celkově větší běhátko vyšší kategorie.
 • Robert
  19. 10. 2021
  Dobrý deň,chcem sa spýtať ktorý bežecký pas by ste my doporučili co sa týka kvality, odpruzenia,výdrže a možností.BH Fitness Pioneer R9 alebo BH Fitness F2W dual?Ďakujem Robert.
  • Fitham.cz
   20. 10. 2021
   Dobrý den, celá řada běžeckých pásů značky BH FITNESS je, co se týče zpracování, kvality a odpružení na velmi vysoké úrovni, jedná se o pásy velké evropské značky. Vámi uvedené modely BH FITNESS F2W DUAL a BH PIONEER R9 se liší hlavně velikostí běžecké plochy a motorem. Pokud tedy pás máte na klasické kondiční využití 3-4x týdně a nebude na něm běhat nikdo přes 185 cm, klidně stačí i levnější BH FITNESS F2W DUAL, plocha 135 x 51 cm je pro běžné použití dostatečná. Navíc model F2W má lépe vybavený počítač s Bluetooth, HRC programy řízenými tepem, komunikuje s hrudním pásem ... .
 • Petr
  25. 05. 2021
  Dobrý den, dá se u tohoto modelu zrušit, nebo ztlumit zvuk pípání při mačkání tlačítek? V návodech jsem nikde nemohl najít. Děkuji za informaci.
  • Fitham.cz
   26. 05. 2021
   Dobrý den, zvuk při stisku tlačítek je u všech běžeckých pásů povinný dle předpisů EU (asi z důvodu bezpečnosti, nevím), každopádně vypnout, ani ztlumit jej nejde. Jediný způsob by byl odpojit uvnitř počítače kablík reproduktorku.
 • Jiřina
  17. 05. 2021
  Dobrý den,
  Jaký rozdíl je mezi pasy Bh fitness f2w dual a Housefit spiro 40 iRun?
  Jaký je lepší? Budem používat s manželem 175/85 kg a ja 160/68
  Ze začátku asi zlehka ale postupem vic a vic. Diky
  • Fitham.cz
   20. 05. 2021
   Dobrý den, oba modely jsou rozumně provedené, nicméně běžecký pás BH FITNESS F2W DUAL je určitě lepší volba, jak z hlediska kvality a životnosti stroje, tak komfortu běhu a odpružení. Přeci jen se jedná o model renomované evropské značky, osazený značkovými komponenty (motor ...), jejichž životnost bude delší a má i lepší odpružení a širší běžeckou plochu.
 • Lukáš
  23. 04. 2021
  Dobrý den chtěl bych se zeptat, který z vašich běžeckých pásů se dá propojit s app Garmin connect?? Děkuji za odpověď pěkný den
  • Fitham.cz
   28. 04. 2021
   Dobrý den, konzultoval jsem váš dotaz s kolegou, který má u nás aplikace a sporttestery na starosti a dle jeho informace na českém trhu neexistuje běžecký pás, který by "napřímo" komunikoval s hodinkami GARMIN. Nicméně pokud máte hodinky GARMIN s možností zvolit profil tréninku "Běh na běžeckém pásu", tak takto nepřímo dostanete výstup z běhání i do aplikace Garmin connect z jakéhokoli pásu, tedy i z BH FITNESS F2W DUAL.
   Na začátku tréninku si jen na hodinkách nastavíte že jdete běhat na páse, hodinky během tréninku měří čas, tep ... a na konci tréninku jen musíte zadat hodnotu vzdálenosti, kterou uvidíte na displeji běhátka do hodinek, hodnoty v hodinkách se vzájemně "zaklibrují" a můžete je přenést do aplikace Garmin connect.
 • Pavla
  14. 04. 2021
  dobrý den, prosím o radu, který přístroj zvolit. Housefit SPIRO 80 iRun nebo BH Fitness F2W dual. Děkuji Pavla
  • Fitham.cz
   21. 04. 2021
   Dobrý den, osobně bych upřednostnil značkový model BH FITNESS F2W DUAL, kvalitou komponent je lepší, je jistota dostupnosti náhradních dílů ... .
 • Jarda Sedlar
  13. 04. 2021
  Dobrý den prosím o informaci zda je veškerý manuál na displeji zobrazen v českém jazyce děkuji za info.
  • Fitham.cz
   21. 04. 2021
   Dobrý den, manuál k běžeckému pásu BH FITNESS F2W DUAL je kompletně v českém jazyce, nicméně na displeji stroje jsou popisy hodnot zobrazeny v angličtině, to ale u všech strojů na trhu. Jedná se ale o pár jednoduchých slov jako TIME? CALORIE ... . Jediné běžecké pásy, které mají displej v češtině jsou profesionální modely značky BH FITNESS, jejich ceny jsou ale úplně jinde :-).
 • Pavla
  12. 04. 2021
  Dobrý den, vybírám si běžecký pás, v diskuzi doporučujete spíš BH fitness F2W dual, který má o něco větší běžeckou plochu, lepší odpružení a má značkový motor.
  Pás Housefit Spiro 20i run má zase vyšší výkon motoru, není tedy lepší tento pás?
  • Fitham.cz
   21. 04. 2021
   Dobrý den, běžecký pás BH FITNESS F2W DUAL má v reálu podstatně lepší motor než SPIRO 20. Ona jedna věc je papírová hodnota výkonu, kterou si dnes výrobci uvádí jak chtějí (nikdo ji netestuje ...) a druhá skutečné provedení motoru, kvalita vinutí a reálný výkon motoru a jeho životnost. Kvalitní značkový motor s reálným výkonem 1,5HP vydrží podstatně více než no-name motor 3HP a u značek jako je BH FITNESS je záruka, že uvedený výkon motor skutečně má.
 • Lucie
  11. 04. 2021
  Dobrý den mám vybraný pás Housefit Spiro i20 run a nebo HB Fitness F2W dual a nějak se nemůžu rozhodnout.. prosím o radu který bude lepší, když mám jen 163cm/80kg a byla by to zatím určitě jen chůze.. bolí mě občas kolena a kotníky.. žák jestli je vůbec tohle správná cesta.. nikdy jsem pás doma neměla pouze ve fitku jsem využívala.. moc děkuji za odpověď..
  • Fitham.cz
   12. 04. 2021
   Dobrý den, co se týče volby běžeckého pásu, upřednostnil bych určitě model BH FITNESS F2W DUAL, jak komfortem, tak kvalitativně je lepší, jedná se navíc o stroj renomované evropské značky. Má větší běžeckou plochu, značkový motor, lepší odpružení ... , čemuž ale samozřejmě odpovídá i o něco vyšší cena.
 • Hana
  27. 03. 2021
  Prosim ktery pas doporucite tento Bh F2Wdual nebo Housefit Spiro i40 run merim 160 vaha 70 zatim by to byla spise rychlochuze pozdej treba i beh.
  • Fitham.cz
   01. 04. 2021
   Dobrý den, kvalitativně i komfortem je lepší volbou běžecký pás BH FITNESS F2W DUAL, navíc jde o produkt renomované evropské značky. Má širší běžeckou plochu, lepší odpružení a je vhodný jak na chůzi, tak běh.
 • Terka
  26. 03. 2021
  Dobrý den,
  prosím o doporučení běhátka, mám vyhlédnutý tento F2W dual a Pioneer R7. Měřím 156 a vážím 55kg, tedy jsou podle mě oba dostatečné pro běhání cca půlhodinka, hodinka obden + rychlá chůze denně třeba půl hodiny, v létě asi méně :) Cena je podobná, ale Pioneer se mi zdá asi o něco málo lepší. Prosím o Vaši radu, který vybrat, případně o doporučení jiného stroje. Děkuji. Hezký den. T.
  • Fitham.cz
   26. 03. 2021
   Dobrý den, oba běžecké pásy na vámi uvedený účel vyhovují, jak po stránce mechaniky, tak vlastností jim není co vytknout. Model BH F2W má navíc přijímač na bezdrátové měření tepu hrudním pásem + HRC program (koriguje sklon dle tepu, aby vás udržel v nastavené tepové zóně) + lze k němu dokoupit modul pro komunikaci s tréninkovými aplikací (BH iConcept ...). Naopak model BH PIONEER R7 je zase o fous robusnější, má o 5cm delší běžeckou plochu a trochu silnější motor, je tedy otázkou co je pro vás důležitější. Osobně bych, s ohledem na vaši drobnou postavu, upřednostnil BH FITNESS F2W DUAL.
 • Tereza
  23. 03. 2021
  Dobrý den, nerozumím formulaci - Uživatelsky nastavitelné programy:
  nemá - tzn. že ho nemohu pustit a běžet si rychlosti třeba 5km/h, pak to zrychlit, pak zase zpomalit? Nebo to je jako ruční ovládání a ne program? :) děkuji.
  • Fitham.cz
   26. 03. 2021
   Dobrý den, rychlost běhu i sklon pásu si samozřejmě můžete nastavovat jak chcete, na to nepotřebujete programy, to je klasický uživatelský režim, který mají všechny pásy. To, že pás nemá "Uživatelsky nastavitelné programy" znamená, že si nemůžete k 12, již přednastaveným tratím, uložit do paměti další. Nicméně tuto funkci nepovažuji za nijak zásadní, pokud by jste ji chtěla, má ji například běžecký pás BH FITNESS PIONEER R7.
 • Pavol Bereghazy
  05. 01. 2021
  dobry den, mame doma hrudny pas tunturi, bude kompatibilny s tymto pasom? dakujeme
  • Fitham.cz
   07. 01. 2021
   Dobrý den, běžecký pás BH FITNESS F2W má integrovaný přijímač na standardní hrudní pásy 5kHz, které využívá většina velkých značek. Na 95% vám tedy pás fungovat bude, protože TUNTURI až na jednu výjimku vždy využívalo stejný typ. Ideální by ale bylo to vyzkoušet.
 • Roman
  10. 12. 2020
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká je nezbytná údržba stroje, případně jaké mazivo doporučujete. Druhý dotaz, jak je to se servisem a díly na značku BH FITNESS. Díky, Roman
  • Fitham.cz
   10. 12. 2020
   Dobrý den, u běžeckého pásu BH FITNESS F2W DUAL je, stejně jako u všech domácích běžeckých pásů, potřeba zajistit, aby horní plocha došlapové desky (pod běžeckou kurtou) nebyla suchá, ale byl na ní mastný film. To zajistí snazší překonání váhy člověka motorem při došlapu. K mazání je třeba použít speciální mazací olej na bázi silikonu, konkrétně např. "Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion", dělá se v menším (130 ml) a větším (420 ml) balení.
   Značkový servis produktů Bh FITNESS je zajištěn přímo u zákazníka doma, případný problém tedy jen nahlásíte a technik přijede k vám domů na servis. Náhradní díly jsou bez problému dostupné i na starší modely, v tomto jsou tyto velké, renomované evropské značky jako je BH FITNESS výhodou.
 • jiří tengler
  08. 12. 2016
  Dobrý den,potřeboval bych poradit s výběrem běžícího pásu.Měřím 182 cm,vážím 110 kg.Pás chci využívat téměř výhradně ke každodenní rychlé chůzi.Z vašeho sortimentu jsem si vybral BH Fitness F2W Dual a Housefit SPIRO 70 iRun. Chtěl bych poradit,který by byl pro mě lepší,popřípadě některý jiný a lepší .Cenově bych se rád dostal do 30 000,-.Vzhledem k šířce dveří mezi místnostmi v podkroví, kam ho chci umístit/80 cm/ bych byl rád kdyby nebyl širší,ale není to podmínka. Děkuji
  • Fitham.cz
   09. 12. 2016
   Dobrý den, chůze těžších osob je obecně pro běžecký pás jakékoli značky horší než běh, jelikož motor má nízké otáčky a špatně se chladí. Z uvedených modelů bych zvolil raději značkový BH FITNESS F2W, případně cenově podobný BH FITNESS PIONEER R7, mechanicky jsou to slušné běhátka a s vaší vahou si poradí.
   Vhodnější by samozřejmě byla vyšší kategorie strojů jako jsou FLOW FITNESS DTM2000i, HOUSEFIT SPIRO PRO, případně BH FITNESS F9R. Cenově ale už nad vaším limitem.
   Na všechny zmíněné stroje zajišťujeme i komfortní servis u zákazníka doma při poruše.

Alternatívne výrobky

Skladom > 20 ks
€ 958.00 € 999.00 Detail
Skladom > 20 ks
€ 970.00 € 1 174.00 Detail
Skladom > 20 ks
€ 1 105.00 € 1 568.00 Detail
Skladom 6 ks
€ 1 179.00 € 1 199.00 Detail
Skladom > 20 ks
€ 1 179.00 € 1 331.00 Detail
Neviete si rady s nákupom?
AKO VYBRAŤ BEŽECKÝ PÁS Pozrite si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť