Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2023, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

KINOMAP

Aplikácia KINOMAP pre FITNESS stroje

 

kinomapTréningová aplikácia KINOMAP patrí medzi veľmi populárne systémy, ktoré je možné prepojiť s vašim tabletom alebo smartphonom k vášmu trenažéru prostredníctvom systému BLUETOOTH. Jedná sa prakticky o všetky trenažéry aké značka TUNTURI ponúka. Týka sa to predovšetkým rotopédov, bežeckých, crossových/eliptických trenažérov a pod. Nekomunikuje, ale napríklad s veslami.

V základnej stiahnutej verzii máte k dispozícii od všetkých programových ponúk základnú DEMO verziu, ktorá je ZADARMO, ale pokiaľ by ste chceli aplikáciu využívať naplno je treba sa k aplikácii prihlásiť a zaplatiť registračný poplatok. Zobrazovať reálne trate nafilmované a spracované tak, že keď je stúpanie na trase, Vaša záťaž sa zdvíha (rotopédy a eliptické trenažéry) alebo sa zdvíha náklon (bežecké pásy). 

Nájdete tu stovky nafilmovaných tratí napr. Tour de France atď.

 

 

 

 

 

 

KINOMAP

    KINOMAP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KINOMAP    KINOMAP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tréningovú aplikáciu KINOMAP pre iOS a ANDROID smartphony môžete stiahnuť priamo TU!

 

 

TECHNICKÉ POŽIADAVKY

upozorňujeme na potrebu Bluetooth 4,0 a vyššiu a samozrejme WIFI v mieste použitia
ANDROID IOS
operačný systém Android 4.0.2 (nie len pre tefefóny a tablety Samsung) operačný systém iOS 4.3 a novšie (pre iPhone, iPad, iPod touch)

 

                                             Ďalšia kapitola článku   >>> 

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť