Neprehliadnite naše Cenové bomby, ktoré platia do 11.12., či vypredania zásob! S nami môže cvičiť ktokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.
Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

Dostupnosť: Skladom 17 ks
  • Doprava po celej SR zadarmo
  • Doprava po celej SR zadarmo
 
 
Naša cena:
€ 89.00
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: Ostatní značky
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

TRÉNINGOVÁ APLIKÁCIA KINOMAP

Vďaka KINOMAPU dostanú Vaše tréningy na fitness trenažéroch nový rozmer. Nekončiaca drina a nuda sa hravo otočí do roviny zábavy, pretekania a sledovania vývoja svojich tréningových hodnôt.

Zakúpením tejto licenčnej karty získate 12 mesiacov predplatného aplikácie KINOMAP. Vďaka tomu bude môcť trénovať takmer kdekoľvek na svete a váš tréning sa tak stane zábavnejším.

 

Aplikáciu je možné sťahovať ako z GooglePlay do svojich chytrých zariadení s OS Android alebo z AppStore do chytrých zariadení s operačným systémom iOS.

 

Aplikáciu KINOMAP môžeme len odporučiť, a to nielen z dôvodu, že je s väčšinou nami predávaných strojov kompatibilný, ale za všetko hovorí aj jej nezávislé hodnotenia 4,5 hviezdy z 5 možných.

Kinomap logo

VIRTUÁLNY TRÉNING KDEKOĽVEK NA SVETE

Aplikácia KINOMAP ponúka cez 100.000 km trás, v počte cez 10.000 variant. Trasy sú z reálneho prostredia natočené vo vysokom rozlíšení a sú prispôsobené na všetky typy fitness trenažérov, teda na bežecké pásy, cyklotrenažéry, rotopedy, eliptické trenažéry aj veslovacie trenažéry.

 

Hlavnou výhodou je, že máte pri Vašom tréningu cieľ, miesto, kam dôjsť/dobehnúť/doveslovať a Vaše výsledky môžete neustále zlepšovať, prípadne aj pretekať s ostatnými na trati. Veľkou výhodou je, že svoj tréning prenesiete virtuálne do miest, kam sa mnohí z nás nikdy nepozrieme, zaujímavých lokalít z celého sveta je tu naozaj veľké množstvo.

 

Videotrasa ubieha plynule podľa Vašej intenzity tréningu, to je najväčšou výhodou oproti aplikáciám, ktoré využívajú podobný systém ako GoogleMaps, kde je posun po trati znázornený „iba“ statickými fotkami zobrazovanými po pár desiatkach metrov.

Phone & Tablette

14-denná SKÚŠOBNÁ VERZIA ZADARMO

Pre nových užívateľov Kinomap ponúka 14-dňovú skúšobnú verziu zadarmo, počas ktorej sa o kvalitách aplikácie môžete presvedčiť sami.

Jediné, čo k tomu potrebujete, je vytvoriť si používateľský účet na stránkach Kinomapu, alebo v samotnej aplikácii.

 

Nie je nutné zadávať žiadne platobné údaje, iba vykonať registráciu a prihlásiť sa do aplikácie na vašom zariadení. Po dobu 14 dní môžete zadarmo využívať všetky výhody a vyskúšať si ich na vašom trenažéri. Skúšobná verzia sa spustí po prvom tréningu.

 

Pokiaľ sa Vám aplikácia zapáči, môžete využiť ponuku ročnej licencie.

Kinomap screenshot

ĽAHKÉ BEZDRÔTOVÉ PREPOJENIE S TRENAŽÉROM

Pri párovaní aplikácie KINOMAP s fitness trenažérom nemusíte riešiť žiadne dodatočné káble, stačí stiahnuť tréningovú aplikáciu do Vášho chytrého zariadenia a môžete začať.

 

Aplikácia Kinomap ponúka 2 možnosti využitia:

1/ Moderné trenažéry ponúkajú priame prepojenie trenažéra a aplikácií pomocou Bluetooth. Párovanie prebieha priamo v aplikácii, kde jednoduchou formou vyberiete zo zoznamu priamo Váš stroj. Táto varianta umožňuje presné meranie, prenos dát a aplikácie je schopná cez Bluetooth komunikáciu u elektronicky riadených trenažérov pridávať či uberať záťaž, sklon, podľa toho, kde sa práve na trati nachádzate.

 

2/ V obmedzenej forme je možné aplikáciu využiť aj s trenažérmi, ktoré Bluetooth nemajú, a to cez optický senzor kamery na Vašom chytrom zariadení. Táto funkcia síce nie je tak presná s ohľadom na tréningové hodnoty (tie môžete sledovať priamo na počítači trenažéra), ale umožní vám využiť APP pre videotrasu, čo je ten najpodstatnejší dôvod, prečo si takú aplikáciu zaobstarávať.

 

pozn. Prepojenie s trenažérom odporúčame vyskúšať vopred, nie sme vývojárom aplikácie, a preto za prípadné nefunkčnosti nenesieme zodpovednosť, avšak v prípade komplikácií sme ochotní s čímkoľvek pomôcť.

Kinomap na rotopedu

PROMO VIDEO NA APLIKÁCII

Tu sa môžete pozrieť na krátke promo video k aplikácii Kinomap.

DALŠIE TRÉNINGOVÉ REŽIMY

Aplikácia Kinomap okrem videotras ponúka aj ďalšie režimy a módy tréningu, ktoré môžete využívať.

Jedným z nich sú tréningové videá, podľa ktorých môžete cvičiť na vašom trenažéri, alebo aj mimo neho. Nájdete tu tréningy pre všetky druhy trenažérov určené na budovanie kondície, chudnutie a ďalšie.

 

Programovú ponuku trenažéra si môžete rozšíriť pomocou štruktúrovaných tréningov, ktoré si môžete ľahko aj upravovať a vytvárať v jednoduchom editore.

Pripojiť sa môžete aj do "Multiplayera", v ktorom sa s ostatnými užívateľmi pripojíte do plánovaných udalostí.

 

K dispozícii sú aj tréningy podľa GPS súradnicou na mape a voľný tréning, v ktorom si upravujete záťaž podľa svojho uváženia.

screenshot20220727130919210

BEZDRÔTOVÉ PRENESENIE OBRAZU NA TV

Vývojári aplikácie KINOMAP sú si plne vedomí faktu, že sledovanie akýchkoľvek videí na obrazovkách telefónu či tabletu nie sú tým pravým zážitkom, a preto vymysleli možnosť, ako sledovať videotrasu na veľkej obrazovke. Postačí na to mať zariadenie (TV, počítač), kde sa dostanete do internetového prehliadača, čo už dnes dovoľuje v podstate každá TV.

 

Vďaka tomuto jednoduchému spôsobu môžete sledovať videotrasu na veľkých obrazovkách a na telefóne či tablete budete mať iba dáta tréningu, a to vo veľmi prehľadnej forme.

 

pozn. Na vedľajšom videu si môžete prezrieť, aké je prepojenie s TV jednoduché.

ZDIELANIA S TRÉNINGOVÝMI APLIKÁCIAMI

Aplikácia KINOMAP umožňuje získané dáta z tréningov archivovať a vyhodnocovať a zároveň Vám umožní na tento účel využiť aj ďalšie aplikácie, ktoré sa dajú s KINOMAPOM priamo prepojiť.

 

Týmto spôsobom ide zdieľať dáta najmä s aplikáciami STRAVA, Adidas Running, TreaningPeaks, Runkeeper a ďalšie.

.

Kinomap sdílení do aplikací

PRIPOJENIE HRUDNĚHO PÁSU

Nie všetky stroje, ktoré spárujete s aplikáciou KINOMAP umožňujú pripojenie bluetooth hrudného pásu na meranie tepovej frekvencie. Aplikácia KINOMAP je preto na tieto situácie vybavená a spojenie s hrudným pásom Vám umožní.

Počas svojho tréningu tak môžete vďaka aplikácii sledovať aj tepovú frekvenciu pomocou Vášho Bluetooth hrudného pásu, ktorý ste bez aplikácie so strojom doteraz nemohli využiť.

 

pozn. Aplikácia podporuje pripojenie aj ďalších senzorov, napr. snímač kadencie, rýchlosti a pod.

cd3d2a532bb18eece409bbce2f018e51

VYTVORENIE VLASTNEJ VIDEOTRASY

Kinomap pre užívateľov tiež ponúka možnosť vytvorenia vlastnej videotrasy. Môžete tak do aplikácie nahrať vašu obľúbenú trasu. Potrebovať na to budete kvalitné a presné GPS zariadenie, aplikáciu, ktorá zaznamenáva GPS údaje (napríklad Strava) a kameru s dostatkom miesta na natáčanie a nabitú batériou (napríklad GoPro).

 

V priloženom videu nájdete jednoduchý návod.

Príslušenstvo

TRINFIT Gara T600i

TRINFIT Gara T600i

s programami, motor 5,2 HP odpružená bežecká plocha 51 x 145 cm rýchlosť 1 – 20 km/h, el. sklon 0 – 15 % bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 150 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

V SR vypredané, dostupné od 27.12.2023
€ 1 249.00€ 1 149.00
TRINFIT Monta C500i

TRINFIT Monta C500i

magnetický, s programami stredové uloženie aj kĺbové spoje s ložiskami dĺžka kroku 40 cm, možnosť posunu pedálov systém zotrvačníka 7 kg, LCD podsvietený displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 120 kg, záruka 3 + 10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 628.00
TRINFIT Spin S800i

TRINFIT Spin S800i

magnetický, s programami kvalitný šliapací stred na štvorhran s ložiskami zotrvačník 18 kg, LCD displej, bez voľnobehu bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 150 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom 19 ks
€ 949.00€ 761.00
TRINFIT Vivo B500i

TRINFIT Vivo B500i

magnetický, s programami kvalitní šliapací stred naštvorhra s ložiskami zotrvačník 9 kg, LCD displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 150 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 499.00€ 449.00
TRINFIT Remo R700i Air

TRINFIT Remo R700i Air

vzducho-magnetický, s programami profesionálne nastaviteľné nášľapy inverzne podsvietený LCD displej, možnosť sklopenia bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 130 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 899.00€ 591.00
TRINFIT Vivo B650i

TRINFIT Vivo B650i

magnetický, s programami kvalitný šliapací stred na štvorhran s ložiskami zotrvačník 7 kg, podsvietený LCD displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 130 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 639.00€ 475.00
FLOW FITNESS DHT2500i

FLOW FITNESS DHT2500i

magnetický, s programami kvalitní šliapací stred na štvorhran s ložiskami zotrvačník 12 kg, LCD displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 140 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 970.00€ 841.00
BH FITNESS i.SPADA II FTMS

BH FITNESS i.SPADA II FTMS

magnetický, s programami kvalitný šliapací stred na štvorhran s ložiskami kalibrovaný zotrvačník 20 kg, bez voľnobehu bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 130 kg, záruka 2+5 rokov, servis doma

Skladom do 5 ks
€ 1 441.00€ 1 279.00
BH FITNESS F9R Dual

BH FITNESS F9R Dual

s programami, motor 4,5 HP odpružená bežecká plocha 55x155 cm el. sklon 0~12 %, rýchlosť 1~22 km/h displej LED + DOT Matrix, hrudný pás možnosť sklopenia nosnosť 150 kg, záruka 2+5 rokov, servis doma

Skladom 5 ks
€ 1 960.00€ 1 959.00
Príslušenstvo ku strojom
Typ príslušenstva:
Software
Katalógové číslo:
KIN-0007
Rozmery balenia:
Na opýtanie
TRINFIT Gara T600i

TRINFIT Gara T600i

s programami, motor 5,2 HP odpružená bežecká plocha 51 x 145 cm rýchlosť 1 – 20 km/h, el. sklon 0 – 15 % bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 150 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

V SR vypredané, dostupné od 27.12.2023
€ 1 249.00€ 1 149.00
TRINFIT Monta C500i

TRINFIT Monta C500i

magnetický, s programami stredové uloženie aj kĺbové spoje s ložiskami dĺžka kroku 40 cm, možnosť posunu pedálov systém zotrvačníka 7 kg, LCD podsvietený displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 120 kg, záruka 3 + 10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 628.00
TRINFIT Spin S800i

TRINFIT Spin S800i

magnetický, s programami kvalitný šliapací stred na štvorhran s ložiskami zotrvačník 18 kg, LCD displej, bez voľnobehu bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 150 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom 19 ks
€ 949.00€ 761.00
TRINFIT Vivo B500i

TRINFIT Vivo B500i

magnetický, s programami kvalitní šliapací stred naštvorhra s ložiskami zotrvačník 9 kg, LCD displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 150 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 499.00€ 449.00
TRINFIT Remo R700i Air

TRINFIT Remo R700i Air

vzducho-magnetický, s programami profesionálne nastaviteľné nášľapy inverzne podsvietený LCD displej, možnosť sklopenia bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 130 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 899.00€ 591.00
TRINFIT Vivo B650i

TRINFIT Vivo B650i

magnetický, s programami kvalitný šliapací stred na štvorhran s ložiskami zotrvačník 7 kg, podsvietený LCD displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 130 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 639.00€ 475.00
FLOW FITNESS DHT2500i

FLOW FITNESS DHT2500i

magnetický, s programami kvalitní šliapací stred na štvorhran s ložiskami zotrvačník 12 kg, LCD displej bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 140 kg, záruka 3+10 rokov, servis doma

Skladom > 20 ks
€ 970.00€ 841.00
BH FITNESS i.SPADA II FTMS

BH FITNESS i.SPADA II FTMS

magnetický, s programami kvalitný šliapací stred na štvorhran s ložiskami kalibrovaný zotrvačník 20 kg, bez voľnobehu bluetooth, komunikácia s aplikáciami nosnosť 130 kg, záruka 2+5 rokov, servis doma

Skladom do 5 ks
€ 1 441.00€ 1 279.00
BH FITNESS F9R Dual

BH FITNESS F9R Dual

s programami, motor 4,5 HP odpružená bežecká plocha 55x155 cm el. sklon 0~12 %, rýchlosť 1~22 km/h displej LED + DOT Matrix, hrudný pás možnosť sklopenia nosnosť 150 kg, záruka 2+5 rokov, servis doma

Skladom 5 ks
€ 1 960.00€ 1 959.00

Diskusia k tovaru Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Slovenská diskuze(0) Česká diskuze(0)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

Pre tento produkt nebol pridaný žiadny príspevok.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť