Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Akčné ceny obľúbených fitness strojov HOUSEFIT v radoch TIRO a MOTIO.

26. 03. 2013

housefitPo veľmi rýchlom vypredaní decembrovej dodávky rotopédov a eliptických trenažérov značky HOUSEFIT sú tieto modely v SR opäť skladom a to dokonca za akčné ceny. Ide o rotoped HOUSEFIT TIRO 50ergometer HOUSEFIT TIRO 70  a eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 50 a eliptický ergometer HOUSEFIT MOTIO 70. Rotopédy aj eliptické trenažéry ponúkajú veľmi dobre prevedenú mechaniku aj ergonómiu šliapania za cenu, ktorá na trhu nemá konkurenciu, to všetko s 3-ročnou zárukou a servisom pri poruche doma.

Rotopéd HOUSEFIT TIRO 50 z nového radu pre rok 2013 ponúka zákazníkom kombináciu vynikajúcej mechaniky a ergonómie rámu za solídnu cenu. V tejto kategórii ojedinelá rámová konštrukcia zaručí pohodlný a správny posed ako drobným ľuďom, tak na vysoké postavy, rotopéd ponúka dostatočný rozsah nastavenia riadidiel aj sedadla. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentmi zaručuje dlhú životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model aj pre pravidelný kondičný tréning. 

TIRO70

 

Ergometer HOUSEFIT TIRO 70 z nového radu pre rok 2013 vychádza z modelu TIRO 50, je ale navyše vybavený elektronickou reguláciou záťaže s možnosťou programovania. Zákazníkom ponúkne kombináciu vynikajúcej mechaniky a ergonómie rámu za solídnu cenu. V tejto kategórii ojedinelá rámová konštrukcia zaručí pohodlný a správny posed ako drobným ľuďom, tak na vysoké postavy, rotopéd ponúka dostatočný rozsah nastavenia riadidiel i sedla. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentmi zaručuje dlhú životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model aj pre pravidelný kondičný tréning.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť