Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Domáce fitness

 

Nakupujte domáce fitness u profesionálov

FITHAM je jeden z najväčších predajcov domáceho fitness vybavenia v ČR. Vďaka 21 ročnej tradícii a dennému kontaktu so zákazníkmi na našej maloobchodnej predajni máme bohaté skúsenosti s celým ponúkaným sortimentom a kvalifikovane Vám poradíme pri výbere modelu do Vášho domáceho fitnessu vhodného práve pre Váš účel.

 

Nadštandardné služby sekcie domáci fitness

Rýchla doprava po celej ČR zadarmo, montáž tovaru na mieste, servis v prípade poruchy u zákazníka (tovar tak nemusíte ako obvykle nikam posielať, či voziť, technik príde k Vám a závadu odstráni) a rýchle zaistenie záručného aj pozáručného servisu, to sú len niektoré výhody, ktoré ponúkame u väčšiny výrobkov.

 

Výrobci domáceho fitness

V našej ponuke nájdete širokú škálu výrobkov od najlacnejších modelov až po špičkové stroje tej najvyššej kvality. Ponúkame Vám kompletný sortiment značiek KETTLER, TUNTURI, HOUSEFIT, FORMERFIT, BREMSHEY, FINNLO, TECHNOGYM, HAMMER, POLAR a desiatok ďalších.

 

 nordcitrack promo

 

 

Veríme, že budeme mať príležitosť Vás presvedčiť o kvalite našich služieb a že naše vedomosti a skúsenosti získané za 21 rokov pôsobenia v oblasti domáceho fitness na trhu pomôžu aj Vám k spokojnému a bezproblémovému užívaniu Vášho športového vybavenia.

 

 

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť