Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Partneri

Vitajte na partnerskej stránke firmy FITHAM. Nájdete tu odkazy na stránky súvisiace  s našim sortimentom z oblasti športu a zdravého životného štýlu, prípadne s našimi obchodnými partnermi.

 

Odkazy z oblasti zdravia a športu

www.fitham.cz - najväčší produktový fitness eshop v ČR a SR s odborným hodnotením produktov a recenziami zákazníkov. Hodnotenie produktov vychádza z 25-ť ročnej tradície servisných technikov a predajcov fitness strojov.

www.bestbody.sk - produktový fitness eshop s odborným hodnotením produktov a recenziami zákazníkov. Hodnotenie produktov vychádza s s dlhodobou tradície servisných technikov a predajcov fitness strojov.

www.vifito.cz - autorizovaný eshop s výrobkami KETTLER pre ČR Vám ponúka odborný predaj výrobkov tejto nemeckej značky s dopravou po celej ČR zadarmo.

www.polar-eshop.cz - autorizovaný eshop s výrobkami POLAR pre ČR s kompletnou ponukou športtesterov a príslušenstva tejto fínskej značky. Všetko skladom, dodanie vrámci ČR do 48 hodín.

www.tanita-eshop.cz -  autorizovaný eshop s výrobkami TANITA pre ČR s kompletnou ponukou osobných i komerčných váh a analyzátorov tejto japonskej značky. Všetko skladom, dodanie vrámci ČR do 48 hodín.

www.tunturi-shop.cz -  autorizovaný eshop s výrobkami TUNTURI pre ČR s kompletnou ponukou domácich i profesionálnych trenažérov tejto fínskej značky. Všetko skladom, doprava a montáže po celej ČR.

www.domaci-fitness.cz - najväčší produktový fitness eshop s odborným hodnotením produktov a recenziami zákazníkov. Hodnotenie produktov vychádza z 20-ť ročnej tradície servisných technikov a predajcov fitness strojov.

www.rotopedy.cz - špecializovaný produktový fitness shop s rotopédmi spadajúcimi pod web domáci fitness.cz. Ponúka odborné hodnotenie produktov a uživateľské recenzie.

www.elipticke-trenazery.cz - špecializovaný produktový fitness shop s eliptickými trenažérmi spadajúci pod web domáci fitness.cz. Ponúka odborné hodnotenie eliptických trenažérov a uživateľské recenzie.


Odkazy na naše ďalšie webové prezentácie:

www.rotopedy-ergometry.cz - stránky s informáciami ako vybrať vhodný rotopéd, na čo si dávať pri výbere pozor a aké zásady pri cvičení dodržiavať. www.rotopedy-akcni-nabidka.cz - stránky s ponukou zvýhodnených rotopédov v akcii, kde nájdete i základné rady týkajúce sa výberu vhodného modelu  a pokyny k cvičeniu na ňom.

www.cyklotrenazery.cz - na týchto stránkach nájdete praktické rady ako vybrať cyklotrenazer a aké zásady dodržiavať pre úspešný tréning.

Na stránkach www.stepper-steppery.cz sú popísané základné rozdiely medzi jednotlivými modelmi a niekoľko inštrukcii týkajúcich sa výživy a cvičebného cyklu.

Stránky www.eliptical.cz Vám poradia ako vybrať vhodný elliptical, nazývaný tiež elipticky-trenazer, ako elipticke-trenazery vhodne používať a na čo sa pri cvičení zamerať aby výsledky vášho snaženia boli čo najlepšie. Na stránke je tiež popísané v čom sa crossový-eliptický trenažér líši od rotopédu a stepperu.

Rovnako aj na stránkach www.veslovaci-veslarske-trenazery.cz nájdete rady na čo sa zamerať pri nákupe veslovacieho trenažéra, stránka je určená všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť viac informácii o typoch vesiel a rozdieloch v nich.

 

Špecializovaný web www.bezecky-pas.cz je určený všetkým záujemcom o kúpu bežeckého pásu, nájdete tu odborné rady ako vybrať vhodný model i praktické odporúčania. Súčásťou webu je stránka o správnom cvičení na bežeckom páse. 

www.posilovaci-stroje-lavice.cz - informačné stránky s radami aký typ stroja zvoliť, na čo dať pri výbere pozor a ako zostaviť vhodný tréning.

www.zebriny-ribstole-hrazda.cz - stránky s informáciami o typoch hrázd a ribstolí a poradca pre ich výber.

www.cinky-kotouce.cz - sprievodca nákupom činiek poradí aké typy činiek sa vyrábajú a na čo dať pri výbere pozor.

Na stránkach www.bosu-cviceni.cz je k dipozícii súhrn informácii o tomto stále obľúbenejšom cvičení vhodnom jak pre rehabilitácie tak k redukcii tuku, ktorého hlavnou pomôckou je bosu balance trainer.


Medzi ľuďmi všetkých vekových kategórii je čím ďalej tým viac obľúbený stolný tenis. Základné informácie ako vybrať pingpongový stôl nájdete na stránke www.stoly-na-stolní-tenis.cz.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť