Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Komerčné stroje

 

  • Nakupujte u profesionálov

FITHAM je jeden z najväčších predajcov fitness vybavenia v ČR s 25 ročnou tradíciou. Za tú dobu sme zrealizovali stovky školských, hotelových a komerčných posilňovní a radi poradíme aj Vám. Individuálny prístup k zákazníkom, odborné konzultácie, grafické a cenové návrhy vrátane zaistenia financovania a špeciálnych cenových ponúk, to je dôvod prečo zákazníci volia práve nás.

 

  • Nadštandardné služby

Narozdiel od väčšiny predajcov sa snažíme poskytovať komplexné služby. Stroje Vám po celej SR zadarmo dovezú naši technici, na mieste ich nainštalujú, predvedú a zaškolia obsluhu. V prípade poruchy zaisťujeme servis priamo u zákazníka v najkratšom možnom termíne. Na stroje zaisťujeme dlhodobý pozáručný servis vrátane dodávky náhradných dielov.

 

  • Naši zákazníci

Medzi naších zákazníkov patria rehabilitačné a lékárske prevádzky, školské, hotelové, klubové a firemné posilňovne, verejné wellness a fitness centrá. Pridajte sa aj vy k stovkám spokojných zákazníkov, ktorí využili naše služby.

komerce

 

Veríme, že budeme mať príležitosť Vás presvedčiť o kvalite našich služieb a že naše vedomosti a skúsenosti získané za viac ako 25 rokov pôsobenia na trhu pomôžu aj Vám k spokojnému a bezproblémovému používaniu Vášho športového vybavenia.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť