Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Potreby pre bojové športy

 

Nakupujte u profesionálov

Naša firma je popredným dodávateľom vybavenia pre fitness a bojové športy v ČR. V našej ponuke nájdete široký sortiment potrieb pre bojové športy určených ako pre amatérov, ktorí si chcú nácvikom bojových techník zlepšit svoju fyzickú kondíciu, tak pre športové kluby. Veríme, že budeme mať príležitosť Vás presvedčit o kvalite našich služieb a že naše vedomosti a skúsenosti získané za 20 rokov pôsobenia na trhu pomôžu aj Vám k spokojnému a bezproblémovému užívániu Vášho športového vybavenia.

 

Sme autorizovaným predajcom značiek VENUM, BAIL-SPORT, EVERLAST, APRIORI, TUNTURI, BRUCE LEE a daľších.

 

Bojové športy

patria odpradávna k ľudskej spoločnosti a vychádzajú z tradičných duševných učení, ktorých cieľom bola fyzická kondícia, duševná čistota a rozvoj pozitivneho myslenia. Bojové športy teraz získavajú na popularite u všetkých vekových kategórií, nielen v očiach odbornej, ale aj laickej verejnosti. Bojové športy Vám ponúknu nielen lepšiu fyzickú kondíciu a možnosť obrany, ale aj duševný rozvoj. 

box

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť