Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Predajňa a sklady

FITHAM disponuje skladovými priestormi s rozlohou 5 000 m2 a kamennými predajňami s celkovou plochou viac ako 2 000 m2, kde je vystavené kompletné vybavenie pre fitness - posilňovacie stroje, kardio trenažéry, aerobic, stolný tenis, elektrobicykle, športová výživa a bojové športy. Nájdete u nas vystavené produkty renomovaných značiek BH FITNESS, FLOW FITNESS, NORDICTRACK, TUNTURI, PROFORM, FINNLO, HOUSEFIT, TRINFIT a desiatok ďalších.

Len v našej najväčšej pobočke na Slovensku v Bratislave je vystavených viac ako 170 trenažérov a posilňovacích strojov. Zároveň v pražskej predajni v ČR na Jesenickej ul. je vystavených cez 150 trenažérov a posilňovacích strojov.

 

 

 

 

  

 

 

Ročne zrealizujeme viac ako 15 000 objednávok po celej republike, k čomu využívame sklady o celkovej ploche cez 5 000 m2 v Liberci, Prahe, Plzni, Brne a Bratislave.

 

 

  

 

Na našej maloobchodnej predajni si môžete prehliadnuť a vyskúšať desiatky strojov a trenažérov z rady značiek od najlacnejších strojov až po luxusne vybavené modely. Široký sortiment rotopédov, eliptických, bežeckých a veslárskych trenažérov, stepperov, posilňovacích strojov a lavíc pre domácu posilňovňu i komerčné fitnesscentrá, Vám radi predvedú naši odborní predajci a poradia Vám s výberom optimálneho stroja pre Váš účel. Vyberiete si tu  z ponuky vhodného príslušenstva ku každému stroju, aby ste plne využili jeho možnosti a jeho použitie bolo zároveň komfortné. Na predajni nájdete tiež doplnkoví sortiment ako vybavenie pre fitness, aerobic, stolný tenis a bojové športy.

 
 
Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť