Vybavte sa na prichádzajúci jar a hoďte sa do formy! Máme pre vás tie najnovšie elektrobicykle na rok 2023 alebo pingpongové stoly pre spoločné chvíle s rodinou.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Doprava a platba tovaru

Doprava tovaru k zákazníkovi

Vďaka tomu, že máme väčšinu položiek na vlastných skladoch, prebieha dodávka objednaného tovaru k Vám veľmi rýchlo. Pri každom produkte je potom uvedená zvyčajná doba doručenia.

Doprava po celom Slovensku je pri nákupe nad 79 Eur ZADARMO. Objednávky do 79 Eur zaplatí zákazník poplatok za dopravu vo výške 2,99 €.

Tovar môže byť odosielaný aj zo zahraničia vďaka širokej sieti skladov so skladovými zásobami.

Pre dodanie tovaru môže zákazník zvoliť jeden z nasledujúcich spôsobov:

 

Doručenie domov prepravnou firmou DHL

Doručenie tovaru prepravou firmou je možné na tovar akejkoľvek hmotnosti a prebieha do 48 hodín od prevzatia zásielky prepravnou firmou. Deň doručenia si môžete určiť v poznámke. Štandardne sú objednávky prijaté v pracovné dni do 15,00 hodiny a expedované ešte v ten istý deň. Vy teda tovar obdržíte druhý až tretí nasledujúci pracovný deň. Po odoslaní zásielky obdržíte informačný email so sledovacím číslom balíka, ráno v deň doručenia balíka potom dostanete SMS či telefonát s približným časom doručenia. Pokiaľ Vám nevyhovuje, je možné kontaktovať vodiča alebo dispečing. Pred konkrétnym doručením Vás bude ešte telefonicky kontaktovať vodič.

Doručenie tovaru prebieha v pracovné dni medzi 9-18 hod., presný čas nevieme ovplyvniť. Pokiaľ nemáte možnosť prevziať si balík na adrese je možné si ho zaslať na adresu napr. do zamestnania alebo kamkoľvek, kde sa v tom čase budete nachádzať.

 • Možnosť sledovania zásielky prostredníctvom webového rozhrania https://www.dhl.com/sk-sk/home.html
 • Možnosti platby - na mieste vodičovi v hotovosti (iba platobnou kartou), online platby alebo bankové prevody vopred 
  Pri paletovej doprave DHL je platba na dobierku možná iba platobnou kartou.
 • Cena dopravy – ZADARMO pri objednávke nad 79€, inak 2,99€ (v prípade dobierky +0,89€)

 

Doručenie domov balíkom SPS/INTIME – balík do ruky

Doručenie tovaru prepravou firmou SPS/INTIME je možné odoslať menší balík do 50 kg v rámci SR. Deň doručenia si môžete určiť v poznámke objednávky alebo pri telefonickom potvrdení objednávky na našich telefónnych číslach. Štandardne sú objednávky prijaté v pracovné dni do 15,00 hodiny expedované ešte v ten deň, vy teda tovar spravidla dostanete druhý nasledujúci pracovný deň. V deň odoslania balíka obdržíte informačný email a SMS s dátumom doručenia, číslom balíka a dobierkovou sumou, pokiaľ nie je objednávka vopred uhradená.

 • Možnosť sledovania zásielky prostredníctvom webového rozhrania https://www.sps-sro.sk/sk/moja-zasielka/sledovanie-zasielky.html
 • Možnosť platby – na mieste vodičovi v hotovosti alebo platobnou kartou, online platby alebo bankovým prevodom vopred 
 • Cena dopravy – ZADARMO u objednávok nad 79€, inak 2,99€ (v prípade dobierky +0,89€)

 

Dodávka vrátane montáže technikom v rámci SR

V prípade požiadavky na dodanie fitness strojov a trenažérov vrátane montáže, vám objednaný tovar po predchádzajúcej telefonickej dohode termínu dovezie technik, ktorý ho zloží a odovzdá Vám funkčný stroj na použitie.

 • Konkrétny termín je s vami dohodnutý telefonicky minimálne 1-2 dni vopred
 • Možnosti platby – na mieste kreditnou alebo debetnou platobnou kartou technikovi pri prevzatí zásielky, alebo bankovým prevodom vopred a kartou po celej SR.
 • Cena dopravy - ZADARMO pri tovare označenom "Montáž zadarmo" (u elektrobicyklov Dovezieme až k Vám domov), inak spoplatnené podľa platného cenníka montážou firmy FITHAM sro, ceny sa pohybujú od 45 - do 120 Eur podľa typu stroja a náročnosti montáže .
 • Vo výnimočných prípadoch je technik oprávnený odmietnuť vykonanie montáže (napr. neuspôsobený priestor na inštaláciu, neprístupná miestnosť, bezpečnostné dôvody atď.).

 

Platba za tovar 

Platba v hotovosti pri prevziati tovaru 

Za tovar zaplatíte na mieste pri prevzatí priamo vodičovi.

Platba platobnou kartou ONLINE 

Online platby kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom rozhrania ComGate. Po výbere tohoto spôsobu platby budete po potvrdení objednávky presmeravaný na zabezpečené rozhranie ComGate, kde dokončíte platbu kartou. Prevedenie transakcie se nam okamžite zobrazí v systéme a tovar môže byť ihneď expedovaný.

- kontaktné údaje na spoločnosť ComGate Payments, a.s. pre prípadné reklamácie alebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, s.r.o.
Svetlá 1, 81102 Bratislava

Tel.: +421 222 205 147
E-Mail: podpora@comgate.sk

 

Rýchle online bankové prevody

Po výbere konkrétnej banky a potvrdení objednávky ste presmerovaný na zabezpečené rozhranie platobného systému ComGate, kde platba dokončíte. Prevedenie transakcie sa nám okamžite zobrazí v systéme a tovar môže byť ihneď expedovaný.

- kontaktné údaje na spoločnosť ComGate Payments, a.s. pre prípadné reklamácie alebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, s.r.o.
Svetlá 1, 81102 Bratislava

Tel.: +421 222 205 147
E-Mail: podpora@comgate.sk

Platba bankovým prevodom

Na základe faktúry zaslanej na Váš e-mail najneskôr nasledujúci pracovný deň po objednaní poukážete prostriedky na náš účet. Tovar je vyexpedovaný po pripísaní platby na náš účet.

Platba na faktúru

Pre štátne organizácie, školy a podobné inštitúcie ponúkame pre objednávky nad 120 Eur platbu na faktúru s neskoršou splatnosťou. Najskôr vám doručíme tovar a neskôr uhradíte faktúru na základe jej splatnosti.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť