Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Výhodný nákup

VYŠE 25 ROKOV FIREMNEJ TRADÍCIE

Naša firma sa zaoberá predajom aj výrobou vybavenia pre fitness, aerobic, stolný tenis, bojové športy a predajom výživy pre športovcov už od roku 1995 a od tej doby si získala pevné miesto na českom trhu. Ročne zrealizujeme viac ako 40 000 objednávok po celej Českej a Slovenskej republike.

Veríme, že budeme mať príležitosť Vás presvedčiť o kvalite našich služieb a že naše vedomosti a skúsenosti získané počas 25 rokov nášho pôsobenia na trhu pomôžu i Vám k spokojnému a bezproblémovému užívániu Vašeho športového vybavenia.

  

doprava

 

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 79 Eur Vám ponúkame dopravu  tovaru po celej SR zadarmo. U vybraného tovaru v nižšej cenovej kategórii je tiež možné získať bezplatnú dopravu, tento tovar je označený ako "Doprava po celej SR zadarmo"

 

 
montaž

 

MONTÁŽ U VÁS DOMA

Pri vybraných trenažéroch, strojoch a posilňovacieho vybavenia označeného "Montáž zadarmo" máte od nás navyše aj montáž zariadenia naším technikom u Vás doma. Pri väčšine výrobkov je zaistený aj servis v prípade poruchy u zákazníka bez nutnosti ho niekam voziť. Služba sa týka územia SR.

 

 

 

servis

 

SERVIS U VÁS DOMA

U vybraného tovaru s označením "Servis u zákazníka zadarmo" nie je tedy potrebné, tak ako u iných predajcov, posielať tovar na reklamáciu, či niekam voziť, ale závadu prijde odstrániť technik priamo k Vám domov. 

 

 

 

100 značek

 

VIAC AKO 100 ZNAČIEK V PONUKE

Ponúkame viac ako 100 značiek,  z ktorých je 40 000 ks skladom pripravených k odoslaniu! Vďaka tomu máte širokú možnosť výberu pri Vašom nákupe s veľmi rychlým dodaním až k Vám domov.

 

 

 

odeslání

ODOSIELANIE V DEŇ OBJEDNANIA DO 15H

Doručenie tovaru sa uskutoční spravidla do 48 hodín od prevzatia zásielky prepravnej firme. Deň dodania si môžete vybrať v poznámke pri nákupe. Štandardne sú objednávky prijímané v pracovné dni do 15:00 hodiny vyexpedované v ten istý deň. Vašu dodávku obdržíte zväčša druhý nasledujúci pracovný deň po objednaní. Po odoslaní zásielky Vám bude doručený informačný email s číslom umožňujúcim vystopovanie zásielky. Ráno v deň doručenia zásielky obdržíte SMS či telefonát s približným časom doručenia. Ak Vám nevyhovuje, je možné kontaktovať šoféra alebo dispečing.

 

 

infolinka

 

ODBORNÉ PORADENSTVO NA INFOLINKE

Neviete si rady s výberom toho správneho produktu pre Vaše účely? Naši odborníci sú Vám k dispozícii po celý deň na tel. číslu 0904 930 090. Zariadili sme už tisíce domácich, školných a hotelových posilňovní k spokojnosti našich zákazníkov a radi poradíme i Vám.

 

 

garance

 

 

PREDĹŽENÁ ZÁRUČNÁ DOBA

Na väčšinu značkových strojov Vám ponúkame predĺženú záruku v rozmedzí 3-5 rokov. Táto nadštandardná záruka je poskytovaná pretože sme presvedčení o kvalite našich strojov a máme ich vo väčšine prípadov osobne vyskúšané.

 

 

 
rychlá doprava

RÝCHLE DODÁVKY TOVARU

Väčšinu ponúkaného tovaru máme skladom, čím sa skracuje dodacia lehota Vami vybraného tovaru. Viac ako 90% objednávok odbavíme do 72 hodín od objednania až po dodávku.

 

 

 

 

   

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť