Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Cvičebné pomôcky

 

Cvičebné pomôcky pre kondičné aj zdravotné cvičenie - kvalitné produkty pre Vaše zdravie. Viac ako 1200 položiek skladom k okamžitej expedícii. 

 

Firma FITHAM už 18 rokov dodáva pomôcky na cvičenie nielen pre domáce využitie, ale aj do komerčných fitnesscentier, rehabilitací a zdravotníckych zariadení. V našom sortimente nájdete širokú ponuku cvičebných pomôcok pre celé telo od najlacnejších až po produkty renomovaných značiek.

Čím ďalej tým viac ľudí si uvedomuje, že pokiaľ chceme naplno užívať života, je treba pre to aj niečo urobiť. Okrem úpravy stravovacích návykov ide samozrejme o zdravý pohyb na čerstvom vzduchu a rôzne formy cvičenia. A práve drobné cvičebné pomôcky uzatvárajú kruh všestranného kondičného tréningu amatérov aj profesionálnych športovcov. Cvičebné pomôcky sú ideálne k formovaniu postavy, pomôžu pri tvarovaní brucha, stehien, rúk, nôh, chrbta či ramien. Máte chuť so sebou niečo robiť a hľadáte vhodný cvičebný plán? Potom vám s minimálnou finančnou náročnosťou pomôžu ho splniť práve cvičebné pomôcky.

 

V našej ponuke nájdete široký sortiment cvičebných a rehabilitačných pomôcok rozdelený do následujúcich kategórií:

 JOOOO

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť