Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

O firme FITHAM

O ZNAČKE FITHAM

Dovoľte, aby sme Vás privítali na stránkach Fitham.sk a krátko ju predstavili naším PROMO videom.

Kedy a ako to celé začalo?

Spoločnosť FITHAM bola založená v máji 1995, ako jedna z prvých špecializovaných firiem s vybavením pre domáce aj profesionálne posilňovne v Českej republike a neskôr aj na Slovensku. V roku 1996 bola zahájená aj výroba vlastných profesionálnych strojov na posilňovanie. Odvtedy sme vylepšovali a uplatňovali naše skúsenosti prostredníctvom našich špičkových trenažérov až dodnes. Vďaka tomu naše stroje spĺňajú tie najprísnejšie kritéria na funkčnosť, bezpečnosť a dizajn.

Dnes vybavujeme tisíce domácností a komerčných priestorov ročne. To z nás robí popredným nezávislým predajcom v oblasti fitness vybavenia, ktorý Vám zariadi každý priestor podľa Vašich potrieb.


V roku 2021 začala naša expanzia aj do Bratislavy, kde sme otvorili najväčšiu špecializovanú fitness predajňu s rozlohou viac ako 400 m2.

 

Sieť pobočiek po celej ČR a SR, overený e-shop s viac ako 100 značkami a veľké skladové zásoby:

 

pobočka Fitham Bratislava

pobočka Fitham Bratislava 2

V súčasnosti patrí eshop a naše predajne medzi najväčšie špecializované firmy na Slovensku a v Českej republike. Ročne zrealizujeme viac ako 50 000 objednávok, na čo využívame sklady v Bratislave, Liberci, Prahe, Brne, Plzni a v Hraniciach na Morave.

Firma disponuje skladovými prostory o rozloze 5 000 m2 a kamennými prodejnami o celkové ploše přes 2 000 m2, kde je vystaveno kompletní vybavení pro fitness - posilovací stroje a kardio trenažéry, aerobic, stolní tenis, elektrokola, sportovní výživu a bojové sporty.

Jen v naši největší fitness pobočce v Bratislavě můžete vyzkoušet přes více než 170 trenažérů a posilovacích strojů na jednom místě!

 

 

FITHAM disponuje skladovými priestormi s rozlohou 5 000 m2 a kamennými predajňami s celkovou plochou viac ako 2 000 m2, kde je vystavené kompletné vybavenie pre fitness - posilňovacie stroje, kardio trenažéry, aerobic, stolný tenis, elektrobicykle, športová výživa a bojové športy.

Len v našej najväčšej pobočke na Slovensku v Bratislave je vystavených viac ako 170 trenažérov a posilňovacích strojov. Zároveň v pražskej predajni v ČR na Jesenickej ul. je vystavených cez 150 trenažérov a posilňovacích strojov.

Predajne v Bratislave, Prahe, Brne, Plzni a v Liberci sú svojou plochou a počtom vystaveného sortimentu najväčšími špecializovanými predajňami s vybavením pre fitness, aerobic a bojové športy na Slovensku a v Českej republike a súčasne jedinými, kde vedľa seba nájdete vystavené produkty renomovaných značiek BH FITNESS, FLOW FITNESS, NORDICTRACK, TUNTURI, PROFORM, FINNLO, HOUSEFIT, TRINFIT a desiatok ďalších.

 

V našich showroomoch sú vystavené desiatky typov rotopédov, eliptických trenažérov, posilňovacích strojov, bežeckých pásov, veslárskych trenažérov a široká ponuka potrieb pre aerobic, bojové športy a stolný tenis. Súčasťou predajní sú aj sklady a vybraný tovar je možné v prípade záujmu ihneď odviezť, prípadne sa dohodnúť na dovoze našimi technikmi.

 

Sortiment:

V našom sortimente nájdete výrobky od viac ako 100 značiek. Vo väčšine z nich sme sa stali autorizovaným predajcom zaisťujúcim aj servis. Ponúkneme Vám tak kompletný sortiment kardio trenažérov, posilňovacích strojov a doplnkového sortimentu ako sú špeciálne podlahy do fitness, vybavenia pre bojové športy, športtestery či športová výživa. Navyše všetko podľa Vami definovaného priestoru, ktorý potrebujete vybaviť!

 

 

Naši zákazníci:

Našimi zákazníkmi sú súkromné ​​osoby, ľudia, ktorí si častejšie uvedomujú cenu svojho zdravia, ľudia po úrazoch aj vrcholoví športovci. Z profesionálneho odvetvia sú našimi zákazníkmi rehabilitačné a lekárske prevádzky, školské, hotelové, klubové a firemné posilňovne, verejné wellness a fitness centrá.

 

Ponúkané služby:

Ako jeden z najväčších predajcov fitness tovaru v SR/ČR a autorizovaný predajca všetkých renomovaných značiek garantujeme:

  • dlhodobé zaistenie záručného aj pozáručného servisu u zákazníka, bez nutnosti stroja niekam voziť či posielať
  • dovoz tovaru vrátane príslušnej dokumentácie, originálneho aj slovenského návodu
  • dopravu strojov po celej SR zadarmo
  • nadštandardné záruky na vybrané značky

 

Odborné poradenstvo:

Na predajniach a informačnej linke je Vám k dispozícii náš kvalifikovaný personál, ktorý Vám ochotne poradí s výberom stroja vhodného práve na Váš účel, s ohľadom na Vaše telesné proporcie a finančné možnosti.

 

Veríme, že budeme mať príležitosť Vás presvedčiť o kvalite našich služieb a že naše vedomosti a skúsenosti získané za 26 rokov pôsobenia na trhu pomôžu aj Vám k spokojnému a bezproblémovému používaniu Vášho športového vybavenia.

 

S pozdravom a prianím príjemného dňa,

 

Eduard Nypl

zakladateľ značky FITHAM

konateľ FITHAM

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť