Je to tu! Najväčšia predajňa fitness vybavenia na Slovensku je OTVORENÁ. Navštívte nás v Bratislave, kde na predajni s plochou viac ako 400 m2 môžete nájsť viac ako 170 vystavených trenažérov/strojov na vyskúšanie a mnoho ďalšieho fitness sortimentu. Tešíme sa na Vás
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Stoly na stolný tenis

Ponúkame Vám iba kvalitné stoly na stolný tenis značiek ARTIS a STIGA. Spoločným znakom všetkých modelov je funkčnosť, stabilita a bezpečnosť konštrukcie, špičková kvalita hracej dosky a jedinečný antireflexný povrch so špeciálnou úpravou proti UV žiareniu. Zabezpečovacie zariadenia proti sklopeniu dosky zabezpečuje jednoduchú manipuláciu jedinému hráčovi a je patentovo chránené. Vďaka 25 rokom praxe z naších maloobchodných predajní máme bohaté skúsenosti s celým ponúkaným sortimentom a kvalifikovane Vám poradíme pri výbere modelu vhodného stolu na stolný tenis práve pre Váš účel.

Vybrať si môžete stoly na stolný tenis pre vnútorné alebo vonkajšie použitie. Vokajšie  stoly majú špeciálne hliníkové dosky. Ich veľkou výhodou je nízka váha a neobmedzená životnosť pri zachování odrazových vlastností.

Rýchla doprava po celej SR zadarmo. V prípade záujmu vrátane montáže technikom, u vybraných modelov servis v prípade poruchy u zákazníka (tovar tak nemusíte ako u iných predajcov nikde voziť, technik príde k Vám). Toto sú len niektoré z výhod pri nákupe u nás.

 

Stoly na stolní tenis

 

Otázkou, či vybrať vnútorný pingpongový stôl alebo vonkajší pingpongový stôl je častou dilemou. Vždy platí zásada, že vnútorné stoly by sa mali používať prevažne v interiéroch a suchých priestoroch, vo vlhkej garáži či vonku môže doska navlhnúť a skrútiť sa. Vonkajšie stoly majú špeciálne dosky, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžu byť teda celoročne vonku (pokiaľ ich dlho nepoužívate je dobré je sklopiť a prikryť ochrannou foliou).  

Neviete si rady s nákupom?
jak vybrat stůl na stolní tenis Prohlédněte si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť