Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Váhy TANITA, športtestery POLAR a GARMIN

Sme najväčší autorizovaný predajca diagnostických váh TANITA  a športtesterov POLAR v SR. 

 

Diagnostické váhy TANITA

Osobní váhy TANITA, POLAR

patria k tomu najlepšiemu čo je možné zakúpiť na sledovanie Vašej hmotnosti, zdravotnej kondície a sledovaniu telesných hodnôt. Väčšina váh je schopná špecifikovať zloženie Vášho tela na svalovú hmotu, tukové tkanivo, kostu a vodu. Vyššie modely osobnej váhy TANITA potom majú presnejšie módy rozlišujúce dieťa či dospelého, atleta či športovca, muža alebo ženu. To zaisťuje maximálnu korektnosť výsledkov merania. Pokiaľ chcete špičkovú kvalitu a design - zvoľte osobné digitálne váhy TANITA.

 

Športtestery POLAR

sporttestery POLAR

sú dnes už symbolom športu, zdravia a dobrej kondície. Športtestery tejto fínskej značky sa predávajú v 80 krajinách sveta, ich výhody využívajú amatérski aj profesionálni športovci zo všetkých odvetví. Športtestery POLAR pomáhajú ľuďom zdravšie a lepšie žiť, športovcom následne posúvať hranice športových výkovov ďalej a ďalej. Pulzmetry POLAR Vám pomôžu naslúchať vlastnému telu, zaistia, aby Vaše telo a svaly lepšie využívali kyslík a Vaše telo fungovalo efektívnejšie. Vďaka miliónom predaných modelov spolupracujúcich so značkou POLAR popredný výrobcovia športového tovaru zo všetkých odvetví a to Vám zaistí komunikáciu Vaších hodiniek s fitness strojmi, mobilnými telefónmi aj športovými softwarami.

Navštívte nášho poradcu, poradíme Vám, ako vybrať správny športtester.

 

Neviete si rady s nákupom?
Jak vybrat SPORTTESTER Prohlédněte si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť