Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Čerstvá novinka Polar IGNITE 2

12. 05. 2021

S jarnými mesiacmi prichádza novinka Polar IGNITE 2, ktorá nadväzuje na svojho predchodcu Polar IGNITESú skvelým partnerom pre tých, čo hľadajú rovnováhu medzi fyzickým a duševným zdravím a chcú zlepšiť svoju kondíciu a celkovú pohodu, cvičia každý týždeň rôzne aktivity a predovšetkým chcú dobre vyzerať a chcú, aby dobre vyzerali aj ich hodinky pri celodennom nosení.

S Polar Ignite 2 získate osobného trénera, ktorý postráži Váš tréning, regeneráciu aj spánok 24/7 – všetko v krásne navrhnutých hodinkách. Hodinky majú štýlový tenký a ľahký dizajn, ktorý je možné prispôsobiť vymeniteľnými remienkami a zmenou vzhľadu ciferníka. Telo hodiniek tvorí polymérové puzdro so sklolaminátom a dopĺňa ho rám a tlačidlo z nerezovej ocele, všetko doplnené silikónovým remienkom.

Športtester sa chváli gestom aktivovaným farebným dotykovým displejom (IPS TFT) s čidlom intenzity okolitého svetla (ALS) s rozlíšením 240 x 240 a krytým sklom Dragontrail. IGNITE 2 sú ľahké (35 g) a tenké (8,45 mm).

IGNITE 2 sú skvelým lifestylovým aj tréningovým partnerom a prináša množstvo noviniek, ktoré Vás budú sprevádzať ako tréningovým, tak aj netréningovým dnom.

  • Funkcia Nightly Recharge™ monitoruje mieru regenerácie počas spánku spoločne s novou funkciou Sleep Plus Stages™, ktorá monitoruje fázy vášho spánku, dosiahnete maximálnu úroveň regenerácie a odpočinku po tréningu.
  • Najnovšie máte k dispozícii Týždenné prehľady, ktoré vám pomôžu dosiahnuť Vaše ciele
  • Trénujte na maximum pomocou aplikácie Training Load Pro a tréningovým sprievodcom FitSpark™.
  • Sledujte, ako vaše telo využíva pri tréningu rôzne zdroje energie, či spotrebováva energiu zo sacharidov, bielkovín alebo tukov pomocou novej funkcie Energy Sources.
  • Ignite 2 môže byť najnovšie použitý ako snímač TF na prepojenie cez Bluetooth s ostatnými prístrojmi, ako sú mobilné aplikácie, bežecké pásy, alebo cyklo-počítače.

Energy sourcestraining loadNightly rechargesnímač TFPolar Fitspark

Polar IGNITE 2 ponúkajú všetky nevyhnutné funkcie inteligentných hodiniek: ovládanie hudby, informácie o počasí a oznámenie z telefónu. Spolu s aplikáciou Polar Flow(dostupnú pre Android aj iOS) a webovou službou Polar Flow budete mať podrobný prehľad o všetkých údajoch a štatistikách.

 

Promo video k Polar Ignite 2:

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť