Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Dostupné multifunkčné veže Vifito - Ktoré z nich si vybrať?

23. 02. 2024

Hľadáte dostupnú domácu vežu, s ktorou ideálne odtrénujete celé telo? Potom tu máme pre vás ponuku multifunkčných fitness strojov obľúbenej značky VIFITO, ktoré vás určite prekvapí svojou cenou.

Multifunkčné stroje VIFITO

  • Posilňovacia veža VIFITO Gama 30. Jedná sa o základný model tejto značky, ktorá je určená pre nenáročné domáce využitie a pre užívateľov, ktorí si chcú na malom priestore občas zacvičiť, vytvarovať postavu a nabrať svalovú hmotu. Na vybraných adaptéroch si zacvičíte s váhou až 45 kg a nastavenie požadovanej váhy je jednoduché, rýchle a bezpečné aj pre začiatočníkov. Chod veže je tiež vďaka lankom potiahnutým nylonom veľmi tichý. Rovnako ako lacnejšie modely iných značiek je veža rozumne použiteľná pre osoby do výšky človeka cca 185 cm a s maximálnou váhou 120 kg.
  • Posilňovacia veža VIFITO Gama 35 je pokročilejším modelom Gamy 30. Je taktiež vhodnou voľbou pre nenáročných cvičencov či úplných začiatočníkov, ktorí si vďaka radu adaptérov na malej ploche precvičia cez 30 rôznych cvikov na všetky svalové partie. Stroj je vhodný pre osoby s maximálnou výškou 180 cm a maximálnou váhou 120 kg.
  • Posilňovacia veža VIFITO Gama 65 je pokročilým modelom tejto obľúbenej značky. Veža je určená na náročnejšie domáce využitie, pre užívateľov, ktorí chcú na relatívne malom priestore precvičiť celé telo, vytvarovať postavu a nabrať svalovú hmotu. Na vybraných adaptéroch si zacvičíte s váhou až 66 kg, zatiaľ čo veža je rozumne použiteľná pre osoby do výšky človeka cca 185 cm a váhy 130 kg. Multifunkčnosť jednotlivých stanovíšť dovoľuje precvičiť väčšinu svalových partií, veža disponuje ľahko ovládateľným nastavením záťaže (pomocou kolíka).

Pokiaľ vás zaujímajú aj iné značky, prezrite si kategóriu Posilňovacie veže a vyberte tú, ktorá bude maximálne vyhovovať vašim požiadavkám. S výberom vám tiež radi poradia na našej infolinke na čísle 0232 44 77 00, ktorá je dostupná každý všedný deň od 9:00 do 18:00 hodín, alebo si nechajte poradiť od našich špecialistov na predajni v Bratislave, kde si budete moct vybrané stroje tiež vyskúšať.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť