Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Ergometre KETTLER teraz v úplne novom dizajne!

16. 02. 2012

kettler E7Nemecká značka KETTLER uviedla na slovenský trh nový rad ergometrov KETTLER E3KETTLER E5 a KETTLER E7, nahrádzajúci starší rad X3, X5 a X7. Všetky modely sú opäť vybavené cechovanou indukčnou brzdou, kvalitnou mechanikou a masívnym rámom, to všetko zaručuje komfortný tichý a plynulý chod. Všetky tri modely umožňujú spojenie ergometra cez softvér k počítaču, jazdu virtuálnou krajinou, vedenie tréningového denníka atď.

Ergometer KETTLER E3 predstavuje maximálne efektívny tréning, a to prostredníctvom pulzom riadených tréningových programov a manuálnej regulácie výkonu. Ergometer je vyrábaný v SNR a táto tradícia výroby Made in Germany už dlhé roky reprezentuje špičkovú kvalitu a spoľahlivosť. Tréningový počítač s moderným LCD displejom je kompatibilný s Cardio Puls Setom pre bezdrôtové snímanie pulzu a disponuje komunikačným rozhraním pre jednoduché pripojenie k užívateľskému PC. Vďaka tomu si možno tréning ešte spestriť napríklad využitím špecializovaného počítačového programu alebo pripojením k on-line komunite pretekárov.

Ergometer KETTLER E5 predstavuje maximálne efektívny tréning, a to prostredníctvom pulzom riadených tréningových programov a manuálnej regulácie výkonu. Ergometer je vyrábaný v SNR a táto tradícia výroby Made in Germany už dlhé roky reprezentuje špičkovú kvalitu a spoľahlivosť. Tréningový počítač s moderným LCD displejom je kompatibilný s Cardio Puls Setom pre bezdrôtové snímanie pulzu a disponuje komunikačným rozhraním pre jednoduché pripojenie k užívateľskému PC. Vďaka tomu si možno tréning ešte spestriť napríklad využitím špecializovaného počítačového programu alebo pripojením k on-line komunite pretekárov.

Ergometer KETTLER E7, nástupca úspešného modelu Kettler X7 sa vyznačuje unikátnou elektronikou s VGA/LCD displejom, vyvinutou v spolupráci so spoločnosťou SIEMENS. E7 disponuje ľahkým ovládaním, graficky čistým zobrazením a dobrou čitateľnosťou všetkých tréningových dát.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť