Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

FINNLO AQUON EVOLUTION overená pýcha domácich vesiel!

21. 03. 2018

Už dlhodobo patria trenažéry nemeckej značky FINNLO medzi veľmi obľúbené a overené čo sa týka kvality a komfortu pre domáce trénovanie. Nedávno robil nemecký časopis TEST MAGAZIN test veslovacích trenažérov a jeden z nich bol práve FINNLO AQUON EVOLUTION. V tomto hodnotení tak získal tento model hodnotenia "VEĽMI DOBRÝ" (95,1 %).

Bolo medzi sebou porovnaných 15 veslovacích trenažérov, 12 klasických veslovacích trenažérov s lankom a 3 s odporovými tlmičmi. Hlavným zameraním testu bola funkčnosť zariadenia. Brzdné systémy od vzduchových, cez magnetické, či kombinované systémy brzdného odporu.

FINNLO AQUON EVOLUTION patrí do produktovej rady AQUON, ktorá je známa svojim spôsobom vytvárania odporu kombináciou magneticko - vzduchovým brzdným systémom, vďaka ktorému je veslovanie na trenažéri maximálne realistické ako pri veslovaní vonku! Elektronické ovládanie ponúka okrem priamej voľby záťaže aj rad motivačných programov. Záťaž na trenažéri Aquon Pro možno ovládať iba na počítači, regulácia nie je integrovaná v madle tak ako je to pri modeli Finnlo Aquon Pro Plus, rozsah záťaže sa pohybuje medzi 30-300 Wattmi.


Konštrukcia rámu disponuje vysokou tuhosťou, pojazdová časť je tvorená hliníkovým H profilom. Pojazdové sedadlo pochádza po silónových rolniach s ložiskami. Výška sedátka nad zemou je 50 cm. Vzdialenosť nášľapov je iba 9 cm.
Veslovanie ako pohybová aktivita pracuje na pomedzí aeróbneho a silového športu, výborne sa hodí pre vytrvalostný tréning. Veslovanie je komplexný tréning celého tela a je tak vyhľadávaný najmä aktívnymi vyznávačmi domáceho fitness.

Či už chcete zredukovať svoju váhu, spevniť postavu alebo zvýšiť úroveň svojej kondície, FINNLO AQUON EVOLUTION vám vždy bude dobrým partnerom.

 

Aquon_Evolution_test_2

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť