Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Fitham obhájil ocenenie Czech Superbrands Award aj na rok 2021!

30. 04. 2021

superbrands

Každý rok sa snažíme o to, aby naša spoločnosť Fitham budovala v širokej verejnosti pozitívne povedomie o zdravom životnom štýle a pomohla tak každému, kto sa rozhodne pre zmenu svojho stereotypu, či potrebuje poradiť s výberom trenažéra a to predovšetkým v tejto zložitej dobe, keď je každý odkázaný najmä na cvičenie v domácich podmienkach.
Spolu s tým sa samozrejme zvyšujú aj nároky našich zákazníkov a my tak dávame všetko úsilie na udržanie kroku s týmito požiadavkami.

Preto sme radi, že okrem vašej zákazníckej spokojnosti, ktorú neustále silne vnímame prostredníctvom vašich recenzií či už v tovarových porovnávačoch, fórach, ale aj napríklad na priamo po telefóne, sa môžeme chváliť s obhájeným ocenením Czech Superbrands Award už druhý rok za sebou!

Toto ocenenie sme získali už v roku 2020 a teraz aj v roku 2021 môžeme pokračovať s pocitom, že naša práca má zmysel a to v tejto súčasnej situácii, keď je zdravie doslova na prvom mieste a cvičenie sa stalo jednou z nutných aktivít pre fyzickú, ale predovšetkým psychickú pohodu.

 

....a čo je vôbec Czech Superbrands Award 2021?

Ocenenie Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek na lokálnom trhu. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe zjednotených kritérií a metód každoročne zvolí najlepšiu z najlepších značiek v takmer 90 štátoch na piatich kontinentoch.

Medzi ďalšie ocenené zvučné značky pravidelne patria také mená ako reťazec SUPER ZOO, DM, či PRIMA TV, KAUFLAND a HOSPODÁRSKE NOVINY.


Preto ak chcete nakopnúť váš tréning alebo len pomôcť vybrať ten správny fitness nástroj, nebojte sa na nás obrátiť, radi poradíme .... tím FITHAM.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť