Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

GARMIN športtestery - novinka na našom eshope

14. 02. 2018

Športtestery GARMIN patrí celosvetovo k veľmi obľúbeným modelom s ohľadom na používané najmodernejšie technológie.

Garmin vyniká už tradične špičkovými GPS technológiami. To ale nie je zďaleka všetko. Kvalitným spracovaním sa dostáva do popredia nielen u profesionálnych športovcov, ale aj u začínajúcich bežcov, pre ktorých je behanie často súčasťou zábavy a životného štýlu.

Športtestery Garmin majú okrem profilov pre beh a bicykel, mnoho ďalších - napr. plávanie, zjazdy na lyžiach či snowboarde, ale aj triatolonový mód či indoor aktivity. Pri drahších modeloch je dokonca možné nastaviť si svoju vlastnú aktivitu.

 

Z uvedených dôvodov a opakovaných otázok našich zákazníkov na eshope aj v predajni sme sa rozhodli rozšíriť sortiment športtesterov práve o renomovanú značku GARMIN.

Pozrite sa napr. na ponuku z radu VívoActive 3 Optic, ktoré vynikajú svojim dotykovým displejom a nízkou váhou. Majú iba jedno ovládacie tlačidlo, ktoré si môžete otočiť na pravú či ľavú stranu, podľa potreby. Monitorujú celodennú srdcovú frekvenciu zo zápästia vďaka optickému snímaču na zadnej strane hodiniek a určite vás prekvapí scrollovanie v menu a obrazovkách priamo na displeji prípadne aj pomocou prsta prechádzajúceho po boku hodiniek.

 

 

Rad Fenix 5 sú všestranné multišportové hodinky ponúkajúce vysokú výdrž batérie, mnoho športových profilov, výškomer, barometer a ďalšie funkcie. Patrí medzi najobľúbenejšie športtestery tejto značky a to hlavne vďaka jednoduchej zmene vzhľadu formou jednoducho vymeniteľných remienkom so systémom uchytenia QuickFit™. Sú tak vhodné pre akúkoľvek príležitosť či spoločenskú udalosť.

 

Športtestery GARMIN nie sú hodinky len pre športovcov, bežcov, ale práve vďaka designu sú obľúbené u celej populácie. Hlavný displej si môžete upraviť, zobrazovať sa môžu digitálne hodiny, ručičkové alebo napríklad vlastná fotka. Všetko si môžete upraviť priamo v hodinkách alebo v aplikácii FaceIt. Vďaka týmto výhodám vyzerajú na ruke luxusne a vy si ich môžete vziať k saku, aj k večerným šatám. Akonáhle ale odhodíte formálne oblečenie a stanete sa opäť športovcom, Garmin Vás rozhodne nesklame.

 

Máte otázky? Neváhajte a obráťte sa nás a vyskúšajte priamo na predajni.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť