Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Kolekcia TUNTURI PURE v našej ponuke

08. 01. 2014

Fínsky výrobca fitness vybavenia TUNTURI so 40-ročnou tradíciou sa preslávil osobitým škandinávskym dizajnom svojich výrobkov, vynikajúcou kvalitou spracovania a inovátorským prístupom. Dnes značka Tunturi distribuuje tovar do 60 krajín sveta. Snahou značky Tunturi bolo a je začlenenie zdravého pohybu a životného štýlu fitness do myslenia každého z nás. Skupina TUNTURI Fitness vyrába stroje pre domácich i profesionálnych fitness a fyzioterapeutov. Na stroje TUNTURI poskytujeme predĺženú záruku so servisom u zákazníka doma.

 

Úplne nový rad strojov TUNTURI PURE LINE je určený pre zákazníkov požadujúcich špičkový dizajn, precízne prevedenie a komfortný chod stroja. V tomto rade nájdete rotopedy TUNTURI, eliptické trenažéry TUNTURI a bežecké pásy TUNTURI, vždy v niekoľkých výbavách elektroniky.

Pure run 6.0

 

Tento nový rad prináša pri niektorých modeloch možnosť pripojenia s vašim PC cez smart phone, či tablet. O aplikácii TUNTURI sa bližšie môžete dočítať v našom článku, poprípade stiahnuť si ju môžete TU. Príkladom je bežecký pás TUNTURI PURE RUN 6.0, ktorý Vás prekvapí svojim elegantným dizajnom a sofistikovanými technológiami, vďaka ktorým patrí k najvyššej triede a vďaka 3 HP motoru poskytuje ľahko regulovateľný tréning na ortopedickom páse do rýchlosti až 20 km za hodinu a sklonu do 12%. Run 6.0 môže byť maximálne zaťažený do 150 kg a je vybavený radom predinštalovaných a plne nastaviteľných programov a možnosťou nepretržitého monitorovania tepovej frekvencie prostredníctvom hrudného pásu. Prístroj má integrovaný Cooperov Test i Test Kondície. Hlavný displej vám bude informovať o všetkých dôležitých tréningových dátach.pure monitor

 

Ďalším príkladom tohto nového radu je rotopéd TUNTURI PURE BIKE U 4.0. Veľký ohľad je venovaný optimálnemu nastaveniu pohybovej ergonómie. Používanie vhodne zvoleného trenažéru má veľký vplyv na tréningové možnosti, používanie rotopedu je ideálne pre rozvoj fyzickej zdatnosti, pomocníkom pri kalorickom výdaji (chudnutí), je ale tiež vhodným prostriedkom na rehabilitačné účely.

 

Ako posledný by som upozornil na eliptický trenažér TUNTURI PURE CROSS R4.0 , ktorý umožňuje položiť na základný počítač stroja tablet. Akonáhle dôjde cez bluetooth k spojeniu tabletu a stroja získate široké možnosti ovládania programov a virtuálnych tréningov. Eliptické trenažéry pritom patria k stále obľúbenejším strojom na domáci kondičný tréning.

rotoped pure bike u 4.0

 

Cvičenia vylepšujú rôzne motivačné režimy či programy, rad PURE od Tunturi však dokáže nastaviť tréning oveľa zábavnejšie, a to vďaka radu funkcií moderného „prepojenia s okolitým svetom“ či špeciálnymi tréningovými programami, ktoré Vám ponúknu napríklad možnosť jazdy v ťažkom teréne. V pohodlí vašej obývačky prechádzate „skutočnými“ cestami, starými mestami, lesmi a horami, s prudkým stúpaním i klesaním, ktoré dajú vyniknúť vašim prednostiam. V domácnosti zaberú len minimum miesta a ich ľahké ovládanie robí z rotopédov a ergometrov dokonalého pomocníka v zlepšovaní fyzickej kondície.

 

Stiahnite si Tunturi tréningovú aplikáciu, pripravte sa a cvičte! Programy sú veľmi jednoduché, ľahko ovládateľné a užívateľsky prívetivé. Počítač iConsole je kompaktný monitor, ktorý je vybavený radom základných funkcií ale aj úplne nových programov! V jednoduchosti je genialita! Prečo hovoríme o jednoduchosti cvičenia? Pretože ľahko pripojíte svoj tablet a môžete cvičiť! Je možné použiť systém pre produkty spoločnosti Apple iOS alebo Android. Svoj tablet potom môžete používať rovnako, ako keby ste sedeli za stolom alebo na pohovke a využiť všetky jeho možnosti.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť