Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Letná sezóna začína....beháte? Tak pozrite na nové doplnky od značky TUNTURI!

07. 06. 2018

Letná sezóna za chvíľu začne byť v plnom prúde a pokiaľ milujete letné športy, tak sa už určite nemôžete dočkať! Značka TUNTURI teraz prichádza s radom letných doplnkov, ktoré dodajú vašim aktivitám ako je predovšetkým behanie, turistika, cyklistika a pod. vyšší komfort a tiež bezpečnosť!

TUNTURI prichádza na trh s radom bezpečnostných prvkov, ktoré zaistia, aby ste boli pri behaní na ceste viditeľní a bez starostí si mohli užívať svoj tréning.

 

 

tunturi promo

 

 

 

 

Tu napríklad môžete vidieť praktické ramenné puzdro na váš telefón a ako ďalší módny doplnok športovú ľadvinku, ktorá má dve fľaše s rýchloupínacími prvkami. Pás má tiež úložný priestor so zipsom a otvor pre káble slúchadiel. Vďaka tomu môžete bezpečne uložiť mobilný telefón či prehrávač MP3.

 

 

 

tunturi promo

 

 

 

 

 

 

Tu môžete vidieť reflexnú vestu, pásku s LED diodamiklip na obuv aj s LED diódou. Vďaka týmto doplnkom vás každý uvidí "na míle ďaleko". Ovládanie je veľmi jednoduché a nastaviteľné pre jednotlivé preblikávanie či konštantné svietenie. TUNTURI ponúka ešte jeden bezpečnostný pásik na ruku s LED diódami s porovnateľnými funkciami, iba s odlišným dizajnom

 

 

 

 

tunturi ledvinka

 

 

 

 

 

Posledným reflexným prvkom, ktorý určite stojí za zmienku je bežecká ľadvinka s LED diódami TUNTURI Running belt! Táto praktická ľadvinka vám okrem reflexných prvkov ponúka aj bohatý úložný priestor pre kľúče, telefón, peniaze a pod. Tak aby bola vaša aktivita čo najviac komfortná.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť