Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Na novú sezónu s novinkami KETTLER CROSS M, P a RIVO P new!

03. 12. 2012

kettler- v našej ponuke už teraz nájdete nové modely strojov KETTLER pre sezónu 2012/2013. jedná sa o nové eliptické trenažéry KETTLER CROSS MKETTLER CROSS P a rotopéd KETTLER CYCLE M. Tie nahrádzajú staršie rady modelov KETTLER VERSO a KETTLER PASO, ktoré patrili celú dobu predaja k najpredávanejším strojom vo svojej kategórii. Vo vyššom rade ADVANTAGE patrí k novinkám KETTLER RIVO P a KETTLER RIVO M Nové modely majú rad technických vylepšení a zdokonalenú ergonómiu rámu, nový dizajn a intuitívnejšiu obsluhu počítača.

KETTLER CROSS M je novinkou pre sezónu 2012/2013, jedná sa o prepracovaný model a generačný nástupca veľmi obľúbeného crossového trenažéru VERSO 109 z radu "basic". Magnetický crossový trenažér s priaznivým pomerom cena/výkon umožňuje plynulý eliptický pohyb s minimálnym zaťažením kĺbov a účinne pôsobí v problémových partiách ( zadok, boky).

KETTLER CROSS je novinkou pre sezónu 2012/2013, jedná sa o prepracovaný model a generačného nástupcu veľmi obliehaného crossového trenažéra VERSO 309 z radu "basic". 

RIVO_P_KETT

Výraznou zmenou prešiel design stroja, zásadná zmena sa však týka mechanického zázemia, kedy uchytenie pedála k zadnej tácke je novo vybavené výkyvným ložiskom, ktorého úlohou je eliminácia prípadných axiálnych nerovností, spôsobených krútením rámu stroja.

Kettler Rivo P patrí k najlepším crossovým trenažérom v cenovej hladine do 15 tis. Sk, a to ako z hľadiska konštrukčného tak aj užívateľského hľadiska. Cvičením na vhodne zvolenom crossovom trenažéri sa aktivujú svalové skupiny spodných končatín a čiastočne aj vrchné časti tela. Eliptický trenážér je ideálny cvičebný prostriedok pre aeróbny tréning s možnosťou cieleného cvičenia za účelom kalorického výdaja (redukcia váhy) alebo zlepšenie fyzickej kondície.

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť