Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

NORDICTRACK FUSION CST - inovatívne kombinácie silového a kardio cvičenia sú tu!

27. 03. 2018

Nordictrack patrí už dlhodobo k overeným značkám na našom trhu. Produkty tohto amerického výrobcu sa snažia neustále prinášať nové a inovatívne trenažéry spolu s modernými tréningovými metódami v podobe interaktívnej tréningovej aplikácie iFIT, ktorá Vám pomáha dosahovať Vaše ciele a zároveň prináša do cvičenia prvok zábavy. Pokiaľ sledujete naše aktuality či listujete našimi stránkami, určite ste už narazili na túto značku v sekcii kardio-trenažérov, ako sú napríklad rotopédy a bežecké a eliptické trenažéry. Teraz ale máte možnosť zabrúsiť aj do silovej sekcie, kde si môžete pozrieť novinku na Európskom trhu a to kladkový stroj NORDICTRACK FUSION CST! 

 

Kladková konštrukcia NORDICTRACK FUSION CST je úplne inovatívny posilňovací trenažér, ktorý kombinuje prvky silového a kardio tréningu. Umožňuje tak dosiahnutie maximálnych výsledkov či už usilujete o formovanie postavy, rast výkonnosti či redukciu hmotnosti. Vďaka prepojeniu s aplikáciou iFIT môžete využívať vedenie tréningov od profesionálnych trénerov z celého sveta. Pre lepšiu predstavu sa pozrite na propagačné video nižšie.

 

nordictrack fusion cst

 

 

NORDICTRACK FUSION CST má masívnu konštrukciu, ktorá ponúka 8 samostatných kladiek, s ktorými môžete pretrénovať kompletne celé telo. Ovládanie je cez jednoduchý LED displej, kde si môžete nastavovať z 20 stupňov odporu a zároveň sledovať potrebné tréningové atribúty. Odpor je generovaný zotrvačníkovým systémom s magnetickou brzdou, ktorý pracuje veľmi ticho a zároveň pôsobí hladko a prirodzene pri cvičení ťahov a tlakov. Plynulosť chodu zaisťuje kalibrovaný zotrvačník. K stroju dostanete zároveň 10" tabliet, ktoré je možné umiestniť priamo do stroja alebo do externého stojanového držiaka tak, aby ste mohli cvičiť chrbtom k stroju, ale stále pohodlne sledovať trénera cez tréningovú aplikáciu iFIT!

 

S týmto trenažérom máte možnosť športovať u Vás doma na vysokej úrovni s profesionálnym vedením a systematicky zostaveným tréningom. Pokiaľ teda hľadáte do vášho domáceho fitness krásny dizajnový stroj, čo vás bude motivovať do tréningu a zároveň pomôže rýchlo a efektívne dosiahnuť vaše ciele, určite zvážte NORDICTRACK FUSION CST!

 

NTEVSY22917 9062 less contrast

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť