Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Nové modely elektrobicyklov pre rok 2020

20. 05. 2020

e-Largo

 

Trend vo svete bicyklov pokračuje. Elektrobicykle sú dnes už súčasťou našich životov a ich kvalita, spracovanie a design sa každý rok zlepšuje. Populárne sú najmä pre svoje nízke prevádzkové náklady, ekologickú prevádzku a radosť z jazdy. V našej ponuke vám prinášame to najlepšie na rok 2020.

 

Nová rada elektrobicyklov CRUSSIS je tento rok v žiarivom dizajne. Sú vybavené integrovanou batériou a výkonným motorom BAFANG MAX drive (M500) s krútiacim momentom 95 Nm. Bicykle značky CRUSSIS patria medzi najvyhľadávanejšie elektrobicykle na trhu. V ponuke sú horské bicykle, napr. unisex model CRUSSIS e-Largo, ktorý je vhodný ako pre začínajúcich, tak pokročilých jazdcov. Trekové bicykle - dámy určite potešia napríklad model CRUSSIS e-Savela s mnohými doplnkami a najnovšie aj CRUSSIS rozšíril rad o bicykle mestské a to modelom CRUSSIS e-City. Čo viac dodať? Snáď len to, že modernú značku CRUSSIS odporúča aj Jaromír Jágr.

 

 

Novinky pre rok 2020 prináša aj legendárna česká značka APACHE. Táto značka patrí medzi špičku na našom trhu a výber elektrobicyklov od tejto spoločnosti rozhodne nebudete ľutovať. Pre APACHE sú typické kvalitné komponenty, rozumná cena, dostupné náhradné diely a skvelý servis. Ich bicykle majú veľkú kapacitu batérie, ďaleký dojazd a silný motor. Vyberať môžete z mestských, trekových, horských, detský a skladacích bicyklov. 

APACHE TochoApache logo

Za podrobnejšiu zmienku určite stoja skladacie mestské bicykle. Pri modeli APACHE Tocho oceníte nielen nezameniteľný dizajn, ale aj úsporu miesta pri uskladnení. APACHE Tocho vyniká všetkým, čo môže značka ponúknuť, teda dobrou ovládateľnosťou aj vo vyšších rýchlostiach, komfortným sedlom, tvarovanými riadidlami, veľkou kapacitou batérie a výkonným elektromotorom BAFANG.

 

 

Pre rok 2020 prinášame aj krásne modely od špičkovej českej značky LECTRON. Značka ponúka produkty s výborným pomerom kvality spracovania a ceny. V ponuke nájdete trekové, mestské a horské bicykle pre nenáročné používanie.
Lectron Esconder MDX

 

 

 

K vrcholným modelom tejto značky patrí elektrobicykel LECTRON Esconder MDX so silným motorom BAFANG MAX DRIVE, ktorý má výkon až 250W. Bicykel má v ráme integrovanú vysokokapacitnú batériu s dojazdom až 120 km a je vybavený 20 prevodmi. S týmto modelom pre vás nebude žiadny terén prekážkou.

Nech už bude vašim vysnívaným bicyklom akýkoľvek model, prajeme vám, aby ste v roku 2020 zažili svoje vlastné príbehy, získali nové zážitky a prešli na ňom kus cesty. Či už jazdíte každý deň do práce, po meste alebo len príležitostne na výlety.

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť