Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Nové vibračné dosky BREMSHEY a REEBOK v našom sortimene

11. 10. 2009

bremshey_vibra_plateCDo našej ponuky sme zaradili špičkový vibračný posilňovací stroj REEBOK 7.1 a vibračnú dosku BREMSHEY Vibra Plate, určenú výhradne pre záujemcov z radov domácností. Vibračné posilňovacie stroje sú stále žiadanejší fitness sortiment, slúžiaci na posilnenie a spevnenie svalstva celého tela a spaľovania tuku. Vďaka stimulácii rýchlych svalových vlákien získava trénujúci človek väčšiu svalovú vytrvalosť, motorické schopnosti a celkovú pohyblivosť.

Vibračná doska Bremshey Vibration Plate Control patrí od svojho uvedenia na trh medzi najpredávanejšie vo svojom segmente. Zákazníkom ponúkne výkonný a kvalitný pohon za veľmi rozumnú cenu, výkonom vyhovuje v bežnom domácom prostredí napr. na kondičný tréning či na obdobné používanie. Vibračné dosky sa v súčasnej dobe stávajú všeobecne stále viac obľúbeným doplnkom na cvičenie.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť