Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Nový rad Polar Vantage M2 je tu!

09. 04. 2021

Hodinky Polar Vantage M2 nadväzujú na úspešný modelový rad Vantage M. Polar Vantage M2 sú športové hodinky vhodné pre všetkých športovcov, atlétov, alebo pre ľudí, ktorí radi sledujú svoje denné štatistiky a aktivity.

S týmito novými hodinkami budete pripravení na všetko, čo Vás čaká a ešte budete vyzerať skvele! Športtester je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov, ale stále si zachováva svoj štýlový a osobitý vzhľad. Puzdro hodiniek je plastové a lemované kovovou lunetou, je do neho zasadených 5 kovových tlačidiel a váži iba 45 gramov.

Všetko dopĺňa dvojfarebný silikónový remienok, ktorý si môžete ľahko vymeniť napríklad za štýlový kožený alebo textilný remienok. S uhlopriečkou displeja 1,2" a rozlíšením 240 x 240 budete mať prehľad o všetkých potrebných údajoch za každého počasia, na ktoré budete vždy pripravení, vďaka skvelej funkcii Počasie priamo v hodinkách.

 

 Polar vantage 2 kožený řemínek

 

Zaznamenajte každý svoj pohyb a potom ho analyzujte. Vantage M2 disponujú novými vylepšeniami v podobe vylepšených funkcií, sledovania spánku a možností merania viac ako 130 športov.

  • Sledujte, ako vaše telo využíva pri tréningu rôzne zdroje energie, či spotrebováva energiu zo sacharidov, bielkovín alebo tukov pomocou novej funkcie Energy Sources.
  • Funkcia súvislého sledovania tepovej frekvencie meria vašu tepovú frekvenciu po celý deň. Spoločne s nepretržitým sledovaním aktivity vám poskytuje ucelený prehľad o všetkých denných aktivitách.
  • Funkcia Nightly Recharge™ monitoruje mieru regenerácie počas spánku spoločne s novou funkciou Sleep Plus Stages™, ktorá monitoruje fázy vášho spánku, dosiahnite maximálnu úroveň regenerácie a odpočinku po tréningu.
  • Trénujte na maximum pomocou aplikácie Training Load Pro a tréningovým sprievodcom FitSpark™.
  • Polar Vantage M2 majú zabudovaný senzor GPS a meria tepovú frekvenciu na zápästí pomocou fúznej technológie snímača Polar Precision Prime™.
  • Vynikajú aj vo vode s odolnosťou do 30 metrov (3 ATM) a možnosťou merať aktivity aj pod vodou.

 Polar vantage m2 plaváníPolar vantage m2 Běžecký index

Polar Vantage M2 ponúkajú všetky nevyhnutné funkcie šikovných hodiniek: ovládanie hudby, informácie o počasí a oznámenie z telefónu. Spolu s aplikáciou Polar Flow (dostupnú pre Android aj iOS) s webovou službou Polar Flow budete mať podrobný prehľad o všetkých údajoch a štatistikách.

 

Zoznámte sa s Vantage M2 vo videu:

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť