Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Nový rad značky Tunturi nazývaný "TUNTURI GO" už v našej ponuke!!

09. 06. 2014

Značka Tunturi poskytuje už mnoho rokov overenú kvalitu spracovania a veľký ohľad pochopiteľne venuje optimálnemu nastaveniu, teda vytvoreniu správnej pohybovej ergonómie. Teraz prichádza značka Tunturi s novým radom "TUNTURI GO", ktorý prináša nové produkty s aktuálnymi technickými postupmi a moderným dizajnom. Výber je naozaj bohatý, či už hľadáte rotopéd, alebo behací pás. Tento nový rad je skvelý kompromis v porovnaní CENA / KVALITA. Teraz už je rad aktuálne v ponuke av prípade záujmu Vám určite radi poradíme.

 

Rotoped TUNTURI BIKE GO 70Rotoped Tunturi GO 70

Nový model rotopedu TUNTURI BIKE GO 70 disponuje elektronicky magnetickým brzdným systémom, masívny rám a komfort posedu. Jednoducho ovládateľný a nastaviteľný počítač. Dobrý pomer cena/kvalita. Tento model je vybavený vlastným generátorom, ktorý vyrába energiu prostredníctvom Vášho tréningu, takže sa radí medzi prvé ekologicky prospešné výrobky na trhu v oblasti domáceho fitness.

 

 

 

 

Eliptical Tunturi cross front GO 70Eliptický trenažér TUNTURI CROSS FRONT GO 70

Nový model eliptikalu TUNTURI CROSS FRONT GO 70 disponuje elektronicky magnetickým brzdným systémom, masívnym rámom a komfortom. Jednoducho ovládateľný a nastaviteľný počítač. Dobrý pomer cena/kvalita. Tento model je vybavený vlastným generátorom, ktorý vyrába energiu prostredníctvom Vášho tréningu, takže sa radí medzi prvé ekologicky prospešné výrobky na trhu v oblasti domáceho fitness. TUNTURI CROSS FRONT GO 70 má pohon v prednej časti, čo znamená, že vzdialenosť medzi nášľapmi bude menšia a o to viac komfortnejšia pre váš pohyb.

 

 

 

Bežecký pás TUNTURI RUN GO 50behatko Tunturi RUN GO 50

Značka Tunturi poskytuje už mnoho rokov overenú kvalitu spracovania a veľký ohľad pochopiteľne venuje optimálnemu nastaveniu, teda vytvoreniu správnej pohybovej ergonómie. Teraz prichádza značka Tunturi s novým radom "TUNTURI GO", ktorý prináša nové produkty s aktuálnymi technickými postupmi a moderným dizajnom. Nový model bežecký pás rotopedu TUNTURI RUN GO 50 nízkootočným motorom s trvalým výkonom 2,75 HP, vysokým záberovým momentom, rozmerom bežeckej plochy 50 x 148 a rýchlosťou až 20 km/h.

 

 

 

veslovaci trenazer TUNTURI ROWER GO 30Veslovací trenažér TUNTURI ROWER GO 30

Značka Tunturi poskytuje už mnoho rokov overenú kvalitu spracovania a veľký ohľad pochopiteľne venuje optimálnemu nastaveniu, teda vytvoreniu správnej pohybovej ergonómie. Teraz prichádza značka Tunturi s novým radom "TUNTURI GO", ktorý prináša nové produkty s aktuálnymi technickými postupmi a moderným dizajnom. Nový model veslovacieho trenažéra TUNTURI ROWER GO 30 disponuje manuálne otočným magnetickým brzdným systémom, masívnym rámom a komfortom posedu. Jednoducho ovládateľný a nastaviteľný počítač, ktorý je napájaný ceruzkovými batériami, takže nie ste obmedzení pripojením v miestnosti.

 

 

 

Recumbent TUNTURI BIKE GO 70recumbent Tunturi BIKE GO 70

Značka Tunturi poskytuje už mnoho rokov overenú kvalitu spracovania a veľký ohľad pochopiteľne venuje optimálnemu nastaveniu, teda vytvoreniu správnej pohybovej ergonómie. Teraz prichádza značka Tunturi s novým radom "TUNTURI GO", ktorý prináša nové produkty s aktuálnymi technickými postupmi a moderným dizajnom. Nový model recumbent TUNTURI BIKE GO 70 disponuje elektronicky magnetickým brzdným systémom, masívny rám a komfort posedu. Jednoducho ovládateľný a nastaviteľný počítač. Dobrý pomer cena/kvalita. Tento model je vybavený vlastným generátorom, ktorý vyrába energiu prostredníctvom Vášho tréningu, takže sa radí medzi prvé ekologicky prospešné výrobky na trhu v oblasti domáceho fitness.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť