Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Nový silový rad značky Tunturi s označením "STRENGTH" už v ponuke!!

12. 05. 2017

Značka Tunturi poskytuje už niekoľko rokov overenú kvalitu spracovania a premyslenej ergonómie pohybu s optimálnym nastavením. Teraz prichádza značka Tunturi s novým silovým radom "TUNTURI STRENGTH", ktorá prináša nové produkty s aktuálnymi technickými postupmi a moderným dizajnom a určená do domáceho prostredia. Výber je skutočne bohatý v rámci silových tréningov, nájdete tu ako základné modely pre nenáročné cvičenie, multifunkčné stroje na posilňovanie celého tela, prípadne aj masívne konštrukcie na ťažké domáce tréningy. Tento nový rad je skvelý kompromis v porovnaní CENA / KVALITA. Teraz už je rad aktuálne v ponuke av prípade záujmu Vám určite radi poradíme.

 

TUNTURI SM80 Full Smith   TUNTURI SM80 Full Smith

Konštrukcia TUNTURI SM80 Full Smith je určená pre všetky základné cviky s činkami, či olympijskou osou, ktorá je zabudovaná v konštrukcii mulipressu. Jedná sa o multipress, ktorý má súčasťou aj stojan na samostatnú olympijskú os a zabudovaný peck-deck a spodnú kladku na veslovanie. V neposlednom rade ponúka aj systém proti smerných kladiek a pod. Multipress umožňuje prirodzený pohyb hore a dole pomocou dvoch chrómových vodiacich tyčí. Vďaka dobrej ergonómii a mechanike pohybu je umožnené behom sekundy usadiť tyč späť do stojana. Okrem tejto funkcie je možné samozrejme nastaviť zarážky, ktoré zabránia prípadnému upusteniu činky pre člaku. Stojan je tiež vybavený tŕňmi na odkladanie kotúčov. Disponuje kvalitným čalúnením a stabilnou konštrukciou. TUNTURI SM80 Half Smith má celkovú nosnosť 180 kg.

 

 

TUNTURI HG60 Home GymTUNTURI HG60 Home Gym 

TUNTURI HG60 Home Gym patrí medzi univerzálne základné posilňovacie veže určené do domáceho prostredia. Veža vyniká tichým, komfortným chodom a veľkou univerzálnosťou pre drobnejšie osoby. Posilovacia veža TUNTURI HG60 Home Gym predstavuje cenovo dostupné multifunkčné vybavenie, ktoré umožní veľmi účinne a bezpečne posilňovať všetky svalové skupiny ako hornej, tak dolnej časti tela. Posilňovacia veža je vhodná pre každého, kto má záujem o komplexný a bezpečný silový tréning. Jednotlivé stanovištia sú konštruované tak, aby malo plnohodnotnú ergonómiu pohybu pre konkrétneho cvičenca. Preto je pri cvičení aj s maximálnou záťažou vždy zaistené správne držanie tela a cvičiaci sa tak vyhne nežiaducim zraneniam. Súčasťou je aj adaptér na Leg-press, ktorý je variabilný a má možnosť voľby záťaže až 180 kg!

 

 

TUNTURI UB40 Utility Bench

 

TUNTURI UB40 Utility Bench

Lavica TUNTURI UB40 Utility Bench je určená pre tréning s jednoručnými činkami, či iné tlakové cviky s dlhou osou. Chrbtová opierka je polohovateľná aj do negatívneho sklonu na cvičenie, nastaviteľný je tiež sedák v 2 pozíciách. Disponuje kvalitným čalúnením a stabilnou konštrukciou. TUNTURI UB40 Utility Bench má celkovú nosnosť 200 kg.

 

 

TUNTURI WB40 Compact Width Weight BenchTUNTURI WB40 Compact Width Weight Bench

Variabilná lavica TUNTURI WB40 Compact Width Weight Bench je pevne spojená so stojanom na dlhú obojručnú činku (os nie je súčasťou dodávky, ale je možné ho dokúpiť). Zostava sa okrem vycibreného dizajnu vyznačuje aj vysokou úžitkovou hodnotou. Mechanické stroje sľubuje dlhú životnosť aj v prostredí s vysokou frekvenciou používania, konštrukciu rámu tvoria hrubostenné oceľové profily s práškovým povrchom (farba čierna) a nosnosťou 120 kg. Chrbtová opierka TUNTURI WB40 Compact Width Weight Bench je nastaviteľná v 4 pozíciách a súčasťou sú adaptéry predkopávania, či výškovo nastaviteľný (odnímateľný) bicepsový pult.

 

TUNTURI PT80 Power Tower

 

TUNTURI PT80 Power Tower

TUNTURI PT80 Power Tower obsahuje adaptér hrazdu, bradlá a šikmú lavicu. Robustná rámová konštrukcia stojí na vlastnej platforme. Konštrukcia je výborne ergomicky a pritom jednoducho riešená, zavesenie jednotlivých adaptérov na hlavnom stĺpiku je možné jednoducho podľa potrieb prenastaviť. Výhodou obdobných konštrukcií je predovšetkým bezpečné cvičenie s vlastnou telesnou váhou a už uvedená možnosť veľkého množstva vykonávaných cvikov a teda aj precvičenia takmer celého tela. TUNTURI PT80 Power Tower má nosnosť do 150 kg.

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť