Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

SK Nové elektrobicykle od českej značky 4EVER

14. 06. 2021

SK Nadšencom elektrobicyklov prinášame dobrú správu. Fitham sa spojil s českým výrobcom bicyklov 4EVER bikes. 4EVER je česká firma s 25-ročnou tradíciou výroby bicyklov, ktorá si zakladá na maximálnej starostlivosti pri výrobe. Všetky kolesá 4EVER sú ručne montované na jednotlivých stojanoch a následne niekoľkokrát testované a nastavované.

 

Do našej ponuky elektrobicyklov zatiaľ pridávame 2 modely trekových elektrobicyklov. Jeden dámský model Marianne vo veľkosti 18“ a jeden pánsky model Mercury vo veľkostiach 17“, 19“ a 21“.

4EVER Marianne4EVER Mercury

Trekové kolesá sú univerzálne kolesá s väčším dojazdom vhodné na ceste, ale aj do ľahkého terénu, ako sú lesné cesty. Kolesá sú skvelým partnerom na dlhé výlety s dĺžkou aj cez 100 km.

 

Elektrobicykle Marianne a Mercury sú vybavené kvalitnými komponentmi a ponúkajú skvelé zvezenie. Poháňa ich stredový motor Bafang MAXDRIVE M400 s krútivým momentom 80 Nm. Napájaný je integrovanou 17,5 Ah batériou priamo v ráme, takže nie je nijako narušený dizajn kolesa a zaisťuje maximálny komfort a ovládateľnosť pri jazde ako v nízkej, tak aj vysokej rýchlosti.

 

S výberom elektrobicykla Vám radi poradíme aj na našich predajniach v BratislaveLiberci, Prahe, Plzni alebo v Brne. Príďte sa pozrieť na najnovšie modely českých elektrobicyklov 4EVER, a vyberte si to pravé elektrobicykle pre Vaše vychádzky.

 

4EVER Bikes - to sú bicykle pre každého.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť