Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Slávna značka Venum sa spojila s UFC

23. 03. 2021

Máme pre vás horúcu novinku: Venum sa stane exkluzívnym partnerom UFC!

 

Venum UFC

Svetovo preslávená značka bojových športov a MMA VENUM má viac ako 15-ročnú tradíciu vo výrobe odevov a vybavenia pre širokú škálu bojových športov, vrátane MMA, boxingu, thajského boxu, fitness a mnoho ďalších.

 

V našej širokej ponuke nájdete predovšetkým vybavenie pre box a MMA od rukavíc po rôzne druhy chráničov z produktových radov Kontact, Contender 2.0, Challenger 3.0 a Elite.

 

 

UFC logo

UFC (Ultimate Fight Championship) je americká organizácia organizujúca elitnú profesionálnu súťaž v zmiešaných bojových umeniach, ktorá zaštituje najlepších bojovníkov MMA na svete. Po celom svete organizuje množstvo podujatí v 12 váhových kategóriách, v ktorých presadzuje jednotné pravidlá MMA.

To je dôvod prečo bojovníci v tejto organizácii vyhľadávajú prvotriednu kvalitu a vy teraz môžete tiež trénovať ako profesionáli!

 

 

 

venum logoVENUM teda s UFC obnovili partnerstvo a od 1. apríla 2021 sa tak stáva exkluzívnym dodávateľom vybavenia pre bojové športy. A ako už bolo zmienené, táto spolupráca prirodzene spája poprednú svetovú organizáciu bojových športov a popredného svetového výrobcu vybavenia pre bojové športy.

 

Pokiaľ vás teda zaujímajú nové trendy, tak sledujte nové kolekcie značky Venum na našom webe!

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť