Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Vybavte sa na letné dobrodružstvo! ⛺️

03. 07. 2024

Leto je tu a s ním aj ideálny čas vyraziť do prírody! Či už ste vášnivý turista, ktorý miluje túry do hôr a lesov, alebo plánujete akčnú rodinnú dovolenku v kempe, máme pre vás všetko potrebné outdoorové vybavenie, ktoré vám zaručí pohodlie a bezpečie. Predstavte si, ako sa prebúdzate do čerstvého rána v prírode, pripravení na nový deň plný dobrodružstva a objavovania.

U nás nájdete spacáky pre každé obdobie, pohodlné karimatky – či už nafukovacie alebo klasické, a tiež stany a turistické batohy pre všetky vaše potreby. Pre náročných turistov máme aj hamaky a trekkingové palice, ktoré premenia každú túru v príjemnú prechádzku. Užite si teplé letné večery pri táboráku a zaspávajte pod hviezdami.

Vyberte si z našeho bohatého sortimentu a vydajte sa na výlet, ktorý si zamilujete. Objavujte krásy prírody s maximálnym komfortom a úsmevom na tvári. Pripravte sa na leto plné nezabudnutelných momentov a dobrodrúžstva! ⛺️ 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť