Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Zoznámte sa s novým radom Polar VANTAGE V2

10. 11. 2020

Elegantné navonok, múdre vo vnútri - to sú POLAR VANTAGE V2, najnovší model multišportového špičkového športtestra s integrovaným GPS modulom. Hodinky Polar Vantage V2 vám prinášajú všetko, čo potrebujete, v precízne spracovanom a jedinečne ľahkom balení.

S týmito vodeodolnými hodinkami budete pripravení na čokoľvek a to aj vďaka prvotriednym materiálom, do ktorého sú Polar Vantage V2 odeté. Precízne spracované puzdro je celohliníkové a je tak ľahšie ako ostatné prémiové multišportové hodinky (34 g). Vantage predstavujú kombináciu najnovšej športovej technológie a elegantného dizajnu, meria tepovú frekvenciu na zápästí pomocou fúznej technológie snímača Polar Precision Prime™. Hodinky Vantage V2 disponujú funkciami, ako je meranie tepovej frekvencie na zápästí, GPS, výkonnostné testy a sledovanie regenerácie.

 

Plánujte, trénujte, analyzujte, opakujte! Signály, ktoré vysiela vaše telo, tieto hodinky spracujú do údajov a odporúčaní, vďaka ktorým budete môcť lepšie plánovať, múdrejšie trénovať a dostatočne regenerovať. Dokonalá rovnováha je dôležitá a vy budete mať vždy prehľad o svojich pokrokoch. S hodinkami Polar Vantage V2 máte prístup ku všetkým funkciám webovej služby Polar Flow, kde je všetko prepojené. Vaše tréningové údaje sú pohodlne dostupné na jednej platforme kedykoľvek a kdekoľvek. Verzia POLAR Vantage HR V2 je vybavená aj hrudným vysielačom, konkrétne sa jedná o Polar H10+. Hodinky sú dostupné v troch farebných prevedeniach.


Vantage V2 sú kompatibilné so všetkými štandardnými bežeckými snímačmi tepovej frekvencie, kadencie a silového výkonu a tiež cyklistickými snímačmi rýchlosti. Farebný dotykový displej veľkosti 1,2”, je neustále zapnutý a čitateľný na slnku. Displej je chránený laminátovým sklom Gorilla Glass s povrchom, na ktorom sa nelepia odtlačky prstov.


 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť