Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Akčné ceny osobných váh TANITA s meraním podielu tukov, kostí ...

13. 11. 2012

tanitaNa vybrané modely váh TANITA teraz k predvianočným nákupom ponúkame špeciálne akčné ceny. Jedná sa o modely UM-075BC-543BC-575BC-601BC-587 a BC-545N, ktoré patria celoročne k najpredávanejším. Osobné váhy a telesné analyzátory TANITA sú ideálnym darčekom pre osoby strážiace si svoju fyzickú kondíciu, prípadne v diéte. Využite túto vianočnú akciu a nakúpte výhodne tieto odborne uznávané váhy.

Osobná digitálna váha TANITA UM-075 s meraním telesného tuku, telesnej vody, podielu svalovej hmoty.

Tanita BC-543 je osobná digitálna váha a analyzátor s meraním telesného tuku, telesnej vody, podielu svalovej hmoty a hmotnosti kostí.

Osobná digitálna váha Tanita BC-575 s meraním telesného tuku, vody, svalov, viscerálneho tuku. Zobrazuje rozmedzie zdravého telesného tuku u detí aj u dospelých.

Osobná digítálna váha TANITA BC-601 je funkčne zhodná s modelom TANITA BC-545N, meria teda rovnaké nižšie uvedené hodnoty, niektoré z nich dokáže ďalej rozdeliť do 5 segmentálnych hodnôt, vzhľadom na to že je vybavená 4 nožnými a 4 ručnými elektródami.

Tanita BC-587 je osobná váha a súčasne telesným analyzátorom vhodným na meranie dospelých osôb i detí. Platforma je sklenená a dostatočne veľká na komfortné meranie, displej je modro podsvietený. Technológia merania telesných hodnôt je založená na duálnej frekvencii, tento spôsob využívajú aj niektoré modely z vyššej rady výrobcu, na medicínske a profesionálne účely. Analyzátor s meraním telesného tuku, telesnej vody, podielu svalovej hmoty a hmotnosti kostí

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť