Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Akčné leto s HOUSEFITom!

11. 06. 2018

Leto začíná a Housefit prichádza s akčnými zľavami na vybrané fitness trenažéry! Pokiaľ uvažujete o kúpe bežeckého pásu, cyklotrenažéra, rotopedu, eliptického trenažéra či steppera je práve najvhodnejší čas. Neváhajte a pozrite na nasledujúce zľavnené modely.

Na všetky produkty značky Housefit je zaistený servis priamo u Vás doma počas záruky, garantovaná dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov a to aj po skončení záručnej lehoty a navyše u niektorých modelov je predĺžená záruka na 3 roky od zakúpenia stroja!

Tieto stroje sú dlhodobo overené svojou kvalitou spracovania a vďaka svojim garanciám a zárukám patria určite medzi tie s najlepším pomerom ceny a získanej hodnoty na našom trhu.

 

běžecký trenažér

 

BEŽECKÉ TRENAŽÉRY HOUSEFIT

Behanie patrí medzi najprirodzenejší ľudský pohyb a teraz ho môžete prevádzkovať v pohodlí domova za skvelých podmienok. Značka Housefit je vďaka širokej škále svojej ponuky schopná uspokojiť všetkých užívateľov od hobby bežcov až po aktívnych športovcov.

Základný rad TEMPO

Tento rad disponuje modelmi TEMPO 20 a TEMPO 30. Sú to modely prakticky rovnaké, iba s drobnými rozdielmi v displeji a možnosťou elektronického náklonu pri drahšom modeli. Odporúčame tieto modely skôr pre drobnejších, nenáročných užívateľov, ktorí hľadajú funkčný kompromis medzi cenou, kvalitou a malými priestorovými nárokmi.

Rad SPIRO

Tento rad už ponúka značne priestrannejšie, robustnejšie bežecké trenažéry! Tieto stroje je možné bezproblémovo používať pre celú rodinu. Samozrejme, že ak máte výšku 2 m výšku a 120 kg telesnú hmotnosť je potrebné vyberať podrobnejšie, ale v základe už tento rad nemá problém s ničím – či už vyberiete základný model SPIRO 20 alebo až polokomerčný masívny model SPIRO PRO. Ďalej sú v ponuke ďalšie modely ako SPIRO 30, SPIRO 40, SPIRO 50, či SPIRO 70i. Ako pomyselnú čerešničku na torte SPIRO 70i navyše ponúka možnosť pripojenia k bezplatným aplikáciám, ktoré prostredníctvom svojho tabletu môžete využívať na monitorovanie Vášho behu a spestrenie tréningu. Na všetky bežecké trenažéry HOUSEFIT je predĺžená záruka 3 roky.

 

 

cyklotrenažéry

 

 

CYKLOTRENAŽÉRY HOUSEFIT

Ďalej sú v našej ponuke stroje pre milovníkov cyklistiky. Masívna konštrukcia, kvalitná mechanika a ťažké zotrvačníky garantujúce plynulý chod a pri drahších modeloch aj bezproblémové šliapanie v stoji! K tomu nie je čo dodať. Menovite sa jedná o základné modely určené pre drobnejších užívateľov FARO a MOKKA, následne o niečo masívnejší model MALAGA alebo o konštrukčne veľmi vydarené modely TOSCA, ASTRA a STIGMA PRO.

 

 

 

rotopedy

 

 

 

ROTOPÉDY

Od tejto značky patria asi medzi najobľúbenejší sortiment. Jedná sa o veľmi vydarené trenažéry určené pre domáce aktívne trénovanie a rehabilitáciu. V ponuke je skutočne z čoho vyberať od základného modelu HOUSEFIT TIRO 30, určeného pre drobnejších a stredne vysokých užívateľov, až po nový a teraz najpredávanejší model HOUSEFIT TIRO 100, prípadne HOUSEFIT TIRO 100 iTRAIN, ktorý komunikuje cez bluetooth s aplikáciami v tablete či mobile pre rozšírenie tréningovej ponuky. Pre celkový prehľad sa pozrite na kompletnú ponuku rotopédovHOUSEFIT. Na vybrané rotopedy HOUSEFIT je predĺžená záruka 3 roky.

 

 

eliptické trenažéry

 

 

 

ELIPTICKÉ TRENAŽÉRY HOUSEFIT 

Tieto trenažéry kombinujúce pohyb dolných a horných končatín sú tiež veľmi vyhľadávané pre svoju komplexnosť a šetrnosť ku kĺbom. Jedná sa o modely so zotrvačníkom v zadnej časti stroja, kde Housefit ponúka veľmi široký výber. Najobľúbenejším modelom je teraz HOUSEFIT MOTIO 80, prípadne HOUSEFIT MOTIO 80 iTRAIN. Pre celkový prehľad sa pozrite na kompletnú ponuku eliptických trenažérov HOUSEFIT. Na vybrané eliptické trenažéry HOUSEFIT je predĺžená záruka 3 roky.

 

 

 

steppery

 

 

STEPPERY HOUSEFIT

Tieto trenažéry sú obľúbené pre svoju skladnosť. Jedná sa o klasické ministeppery, ktoré môžu ponúkať prídavné posilňovacie expandery, alebo možnosť kombinácie pohybu rovný/twist s možnosťou nastavenia výšky kroku a pod.. V neposlednom rade Housefit ponúka masívny stojanový stepper OLYMPOS, ktorý má už nastaviteľnú reguláciu odporu a úchopové madlá pre riadny domáci tréning. Z ministepperov sú teraz v ponuke TRIGLAV v bielom či TRIGLAV v šedom prevedení, SOIRA v bielom prevedení a SOIRA v šedom prevedení a HERMON.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť