Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Aktuálny stav vybavovania objednávok

03. 04. 2020
Vážení zákazníci,
 
 
vyhlásenie Núdzového stavu a Karantény vládou SR v súvislosti s preventívnymi opatreniami proti šíreniu pandémie koronavírusu COVID-19 má významný vplyv aj na chod našej firmy a expedíciu zásielok našim zákazníkom. Aktuálne pracujeme v režime až päťnásobného množstva objednávok oproti bežnému obdobiu. S tým súvisia obmedzené možnosti našich telefónnych liniek, schopnosť reagovať na všetky emailové otázky a limitovaná schopnosť balenia navyše doplnená o vyššie hygienické nároky na ochranu Vás aj našich zamestnancov. Zároveň nám prepravné spoločnosti poskytujú iba obmedzené kapacity, rovnako sa to týka aj našich dodávateľov. Zaznamenávame teda výpadky v dodávkach tovaru do našich skladov. Expedícia niektorého typu tovaru tak trvá až jeden týždeň, ale aktuálne sa už stabilizuje.

 

V nadväznosti na vyššie uvedené by sme sa radi ospravedlnili našim zákazníkom za oneskorené reakcie vo vybavovaní objednávok. Nastalá bezprecedentná situácia po zavedení mimoriadnych opatrení (najmä uzavretí fitness centier) viedla v predchádzajúcich týždňoch k preťaženiu serverov a dočasným výpadkom rezervačného systému. To spôsobilo, že časť objednávok (predovšetkým činiek, závaží a kotúčov) sme nútení stornovať či ich expedícia potrvá viac ako týždeň. Tovar nie je na trhu dostupný a dochádza k oneskoreniu v zásobovaní celej SR. Samozrejme sa budeme snažiť pre Vás nájsť náhradný tovar, ale nie vždy to bude v našich silách. V prípade čiastočného či úplného storna objednávky nie je aktuálne možné meniť zloženie produktov na iné, než objednané. To by viedlo k ďalšiemu zdržaniu pri spracovaní čakajúcich zákazníkov. Prosíme, aby ste v prípade záujmu o náš sortiment znova vybrali z aktuálnej ponuky produktov. Prostriedky vraciame ihneď bankovým prevodom alebo cez platobnú bránu PAYU (technické spracovanie PAYU činí cca 3-5 dní na pripísanie prostriedkov na kartu späť).

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a prosíme Vás o pochopenie a ohľaduplnosť v súčasnom netradičnom stave, v ktorom sa naša krajina nachádza.

Prosíme zároveň aby ste venovali pozornosť aktuálnej skladovej dostupnosti tovaru, u vypredaných a nedostupných produktov nie sme schopní okamžite reagovať na objednávku.

Viac informácií k prevádzke eshopu a výdajných miest nájdete Chod eshopu a výdajních miest.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Váš tým FITHAM.sk

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť