Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

BenchK. Nová kolekcia dizajnových rebrín

19. 05. 2020

Značka BenchK prichádza na tento rok 2020 s novým radom rebrín, ktorý si vás získa nielen svojim kvalitným spracovaním, ale aj krásnym dizajnom. 

BenchK je rodinná firma z Poľska, ktorá ponúka širokú škálu posilňovacích kovových a drevených rebrín. Cieľom tejto značky je, aby sa rebriny stali súčasťou každého domova, a preto kladú veľký dôraz nielen na funkčnosť, ale aj vzhľad, ktorý si zamiluje snáď každý.

A prečo si zaobstarať rebriny? Nielen že sú veľmi praktické a zmestia sa do akejkoľvek izby, ale v kombinácii s rôznymi cvičebnými prvkami vám pomôžu pretiahnuť a posilniť celé telo.

Rebriny sú tiež skvelým nástrojom podporujúcim motorický vývoj dieťaťa. A tak vďaka gymnastickým kruhom a hojdačke sa stali obľúbeným cvičiacim nástrojom aj u detí. Ako inak motivovať deti k športovým aktivitám ako formou hry.

Verte, že nielen dospelí, ale aj deti si rebriny zamilujú.

Rebriny si môžete zaobstarať samostatne, nakombinovať podľa svojich predstáv alebo zakúpiť ako set. V našej ponuke nájdete rebriny BenchK z masívneho bukového dreva alebo kombináciu dreva a kovu.

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť