Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Bežecký trenažér TRINFIT Gara T300i je jednotkou na Heureke!

23. 04. 2024

Ak hľadáte ten správny bežecký trenažér pre vaše domáce behanie, TRINFIT Gara T300i je pre vás tou ideálnou voľbou. Užívatelia porovnávacieho webu Heureka ho označili ako jednotku na českom trhu. Značka TRINFIT je známá pre svoje kvalitné produkty a tento trenažér nie je žiadnou výnimkou. Vďaka kladným recenziám a spokojným zákazníkom je vidieť, že v porovnaní s konkurenciou je tento model naozaj bezkonkurenčný.

 

U bežeckého pásu TRINFIT Gara T300i ponúkame 3-ročnú záruku, servis priamo u vás doma a dlhodobú dostupnosť náhradných dielov aj po skončení záruky. TRINFIT Gara T300i je jednoducho synonymom kvality – disponuje výkonným motorom, dostatočne priestrannou bežeckou plochou, elektronicky nastaviteľným sklonom a rýchlosťou až 16 km/h. Ako bonus k tomu všetkému máte k dispozícii širokú škálu tréningových programov a jednoduché pripojenie k tréningovým aplikáciám.

 

Pokiaľ teda hľadáte spoľahlivého parťáka na domáce behanie, TRINFIT Gara T300i je tu pre vás!

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť