Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

BH Fitness a svetový futbalový tím Atletico de Madrid spojili svoje sily!

19. 02. 2021

Španieli spojili svoje sily! BH Fitness ako výrobca kvalitného fitness vybavenia ako pre domáce, tak pre komerčné použitie a Atlético de Madrid, futbalový tím, ktorý patrí medzi TOP na svete si "podali ruky".

 

BH Fitness + Atletico Madrid

 

 

Atlético de Madrid a BH Fitness spojili svoje sily na štadióne Wanda Metropolitano v Madride. Podpísali dohodu o tom, že sa výrobca fitness vybavenia stane ich oficiálnym dodávateľom posilňovacích strojov a fitness vybavenia na nasledujúce dve sezóny a to do decembra 2022. Spoločnosť BH Fitness bude pokrývať potreby mužských a ženských tímov pre všestranný, kvalitný tréning.

 

„Pre nás je zásadné, aby naši hráči mohli trénovať s najlepším možným vybavením a BH Fitness nám pomôže vyvinúť nové tréningové metódy a ponúknu nám digitálne riešenia zamerané na zlepšenie našich vysoko výkonných športových zariadení,“ povedal Iñigo Aznar za Atlético de Madrid.

 

O dohode hovoril aj Pablo Pérez de Lazarraga.

„Jedná sa o historický míľnik, ktorý umožňuje našej značke spájať sa s hodnotami Atlética de Madrid. Oba subjekty zdieľajú inovatívneho ducha bez toho, aby stratili spojenie s našimi koreňmi a našimi hlavnými hodnotami: úsilie, vytrvalosť a prispôsobivosť. Mať hráča Atlética de Madrid spojeného s našimi strojmi je skvelou príležitosťou ukázať svetu úroveň nášho vybavenia a digitálnych riešení, ktoré sme vyvinuli,“ uviedol generálny riaditeľ BH Fitness.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť