Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

BH FITNESS - najväčší európsky výrobca komerčných fitness strojov

02. 02. 2021

 

Hlavným znakom spoločnosti BH Fitness je originálny dizajn, inovácia, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Kardiovaskulárne zariadenie španielskej značky BH Fitness je navrhnuté tak, aby zlepšilo zážitok používateľov. Funkčnosť a trvanlivosť idú ruka v ruke a vytvárajú atraktívne stroje, ktoré uspokoja potreby každého užívateľa. BH Fitness a ich komerčné produktové rady spĺňajú tzv. triedu SA podľa klasifikácie normy DIN EN 957, a tak je možné stroje týchto produktových radov využívať ako v domácej, tak aj plne komerčnej prevádzke. Ide o tieto rady:

 • LK LINE

 • SK LINE

 • MOVEMIA

 

LK LINE – tento rad patrí medzi najuniverzálnejšie fitness riešenie z týchto troch radov. Pokiaľ hľadáte kvalitné fitness trenažéry za prijateľnú cenu, vyberajte si produkty pod označením LK LINE. Kardio vybavenie vďaka svojej masívnej konštrukcii, kvalitnému spracovaniu a inovatívnemu dizajnu uspokojí každého používateľa v domácom prostredí či plne komerčných posilňovniach, vyhovuje potrebám všetkých zákazníkov. 

SK LINE – o niečo masívnejšia konštrukcia, špičkový výkon a najnovšie mechanické a technologické inovácie sa spojili v rade kardio strojov SK LINE. Profesionálne stroje nájdu uplatnenie predovšetkým v komerčnom prostredí a to vo všetkých centrách zameraných na šport.

Běžecký pás BH FITNESS LK5500 LEDBH FITNESS SK8000 SmartFocus 19"

MOVEMIA – tento prémiový rad vyvinutý spoločnosťou BH Fitness spĺňa potreby najnovšieho fitness sveta a uspokojí aj najnáročnejších z vás. Dizajn je prepracovaný do najmenších detailov. Kardio zariadenie MOVEMIA kombinuje najlepšie materiály s najnovšou technológiou, jedná sa tak o TOP produkty tejto značky. Trenažéry sú navrhnuté pre maximálne využitie.

 

 BH FITNESS MOVEMIA EC1000 SmartFocus 19"BH FITNESS MOVEMIA RW1000BH Fitness Movemia BR1000 SmartFocus

 

Všetky rady disponujú buď dotykovým Smart Focus displejom, ktorý pripomína skôr zabudovaný tablet, alebo pre menej náročných LED display, ktorý je vybavený ovládacími prvkami pre rýchle a jednoduché ovládanie pri tréningu. LED displej má dispozícii 8 prednastavených programov, HRC, užívateľské, Fitness test, manuálne a ďalšie. Tepovú frekvenciu môžete merať buď dotykovými senzormi tzv. hand pulse, alebo pre presnejšie meranie odporúčame použiť hrudný pás s frekvenciou 5 kHz s presnosťou EKG.

Technológia Smart Focus a pripojenie k internetu vám umožňuje používať najnovšie webové aplikácie, sledovať TV alebo osobný multimediálny obsah pri cvičení. Súčasťou sú základné aplikácie ako Google Chrome, Facebook, Netflix, YouTube a pod.. Podporuje HD 4K, protokoly Gerkin, Cooper a vďaka interaktívnej technológii FitFeel interface je odozva aplikácií veľmi rýchla.

 

 • FITFEEL TM technológia s najrýchlejšou dotykovou obrazovkou, jednoduchým rozhraním. Umožňuje používateľom prístup na internet, k svojim tréningovým programom, sledovanie televízie, počúvanie hudby a používanie mnohých aplikácií.
 • Voľba medzi svetovými jazykmi (nie po česky, ale už čoskoro bude).
 • Maximálny vizuálny zážitok s 21" Full HQ dotykovým monitorom.
 • SmartFocus je kompatibilný s inteligentnými telefónmi a tabletmi.
 • Umožňuje komunikáciu s trénerom na diaľku, motivácia trénera, vyhodnotenie tréningu, záznam tréningu.
 • SmartFocus sleduje a zaznamenáva vyťaženosť jednotlivých strojov a tým pomáha pri ich údržbe.
 • SmartFocus zlepšuje imidž Vašej firmy, vytvorte si úvodnú stránku s Vaším logom, informujte zákazníka o akciách, ktoré plánujete. Máte k dispozícii databázu registrovaných zákazníkov
 • Prepojenie a ukladanie tréningov, informácie na sociálnych sieťach.
 • SmartFocus obsahuje všetky tréningy, ktoré sú na trhu k dispozícii.
 • Plná konektivita.

Ako technológia SmartFocus funguje si môžete prezrieť v promo videu.

 

 

 

Promo video Movemia.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť