Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

BH FITNESS - nové modely s BLUETOOTH pripojením

29. 11. 2016

K novému trendu trenažérov prepojených s virtuálnym svetom sa pridala aj známa značka BH Fitness, ktorá vytvorila nový rad strojov s označením DUAL. Tento rad umožnuje cez BLUETOOTH pripojenie aplikácií s rozšírenou programovou ponukou. Toto pripojenie trenažéra s Vašim tabletom, či smartfónom umožňuje tréning cez systém napr. Google map (street view, satelit view, map view) a pod. Väčšina aplikácií je úplne voľne a ZADARMO na stiahnutie s tým, že ponúka aj aplikáciu KINOMAP, ktorú je možné na určité časové obdobie zakúpiť a ponúka využívanie nafilmovaných trás (táto aplikácia je na dobu jedného mesiaca úplne ZADARMO, keď zakúpite pripojenie systému DUAL k Vašim trenažérom). Stiahnutím aplikácie získavate možnosť ukladať si tréningové dáta na server po vykonaní registrácie (všetko zadarmo).

Modul DUAL je k zakúpeniu pre eliptické trenažéry, rotopédy, cyklotrenažéry a bežecké pásy TU.

Viac informácií sa môžete dočítať v nasledujúcom článku TU!

 

Nový rad trenažéra BH FITNESS s pripojením cez systém DUAL:

BH FITNESS SPADA RACING DUAL Bh Fitness spada racing dual

BH FITNESS SPADA RACING DUAL je cyklotrenažér určený do domáceho prostredia. Jeho masívna konštrukcia umožnuje maximálnu nosnosť stroja až 150 kg.
Cyklotrenažér BH FITNESS SPADA RACING DUAL je rovnako ako väčšina strojov vybavený čeľusťovou brzdou bez voľnobehu a navyše ešte magnetickou brzdou, ktorú je možné regulovať cez tréningový počítač (obe brzdy je možné využívať pri tréningu súčasne). Rámová konštrukcia je vyrobená z hrubostenných oceľových profilov obdĺžnikového prierezu, je vysoko stabilná a tuhá, nedochádza tak k výraznému efektu krútenia rámu, aký je známy u väčšiny obdobných strojov v tejto cenovej kategórii.

BH FITNESS SPADA RACING DUAL poskytuje výbornú ergonómiu, ktorú je možné individuálne optimalizovať, sedadlo aj riadidlá je možné nastaviť posunom sedadla vo vertikálnom aj horizontálnom smere. Plynulý chod zaisťujú dva zotrvačníky s celkovou hmotnosťou 20 kg. Tento model bol ocenený European Consumer Choice organization pre svoju inováciu, jednoduchú obsluhu a mimoriadny dizajn

 

 

Bh Fitness F1 Run dualBH FITNESS F1 RUN DUAL

Bežecký trenažér BH FITNESS F1 RUN DUAL je moderný bežiaci pás, vybavený tichým motorom s maximálnym výkonom 2,02 kW (2,75 HP). Trenažér poskytuje rozsah rýchlosti 1-18 km/h, sklon bežeckej plochy je možné elektronicky nastaviť v rozmedzí 0-12%. Pás disponuje bežeckou plochou s veľkorysými rozmermi 135 x 45 cm. Samotná bežecká plocha trenažéru je odpružená systémom "6 elastoméry + Run +", behanie a chôdza sú tak šetrné voči telesným kĺbom.
BH FITNESS F1 RUN DUAL je vybavený stabilnými madlami, s integrovanými dlaňovými senzormi na meranie tepovej frekvencie, v madlách sú zabudované aj dotykové ovládače rýchlosti a sklonu.
Ovládacia konzola trenažéra BH FITNESS F1 RUN DUAL je vybavená prehľadným LCD displejom. Ovládanie je veľmi jednoduché, okrem manuálnej regulácie rýchlosti a sklonu sú súčasťou prednastavené záťažové profily, ktoré podľa krivky regulujú rýchlosť. Pre rýchle ovládanie slúžia tzv. "horúce klávesy" s prednastavenými hodnotami rýchlosti a sklonu. Ako väčšina bežeckých trenažérov je aj tento bežecký trenažér možné sklopiť do vertikálnej polohy. Ideálne uplatnenie nájde v domácej prevádzke.
 

BH FITNESS CARBON BIKE DUAL bike

Trenažér BH FITNESS CARBON BIKE DUAL je magnetický rotopéd určený do domácich podmienok. Je vybavený elektronickou reguláciou záťaže s možnosťou programovania a navyše možnosťou dokúpenia systému DUALKIT, ktorý umožnuje cez BLUETOOTH pripojenie rozšírenie Vašej počítačovej ponuky. Trenažér zákazníkom ponúkne kombináciu vynikajúcej mechaniky a ergonómie rámu za solídnu cenu. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentmi zaručuje dlhú životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model aj pre pravidelný kondičný tréning.

Vyvážený zotrvačník s hmotnosťou 14 kg, moderná magnetická brzda a prevod dopínaným remeňom zaručuje komfortný, plynulý a úplne tichý chod aj pri väčších záťažiach. Rotoped je osadený ložiskami, čo spolu s masívnym rámom zaručuje dlhú životnosť stroja.
BH FITNESS CARBON BIKE DUAL má elektronicky ovládanú magnetickú brzdu s možnosťou programov, odpor sa reguluje v 24 stupňoch.
Prehľadný computer s podsvieteným multifunkčným LCD displejom sa ľahko ovláda a ponúka 12 prednastavených profilov tratí, 4 programy riadené tepovou frekvenciou (HRC program - ideálny na spaľovanie tuku). Program pri nich automaticky koriguje záťaž podľa Vašej aktuálnej tepovej frekvencie a udržuje Vás tak v optimálnej tepovej zóne. Zásadné pre túto funkciu je, že počítač vie komunikovať s hrudným pásom. Tento pás nie je súčasťou balenia, ale je možné ho dokúpiť v príslušenstve na dokúpenie. Počítač je súčasne vybavený systémom RECOVERY, ktorý vie vyhodnotiť Vašu fyzickú kondíciu v závislosti od rýchlosti poklesu tepovej frekvencie bezprostredne po dokončení tréningu, prípadne fitness testom a pod.

 
 

brazilBH FITNESS I.BRAZIL HIIT DUAL

Eliptický trenažér so zotrvačníkom v zadnej časti BH FITNESS I.BRAZIL HIIT DUAL je kombináciou vynikajúcej mechaniky a ergonómie rámu s veľmi zaujímavými programovými možnosťami. Tento trenažér ponúka kvalitnú ergonómiu s dĺžkou kroku 46 cm a vzdialenosťou medzi pedálmi 20 cm. Stabilná a masívna konštrukcia s nosnosťou 135 kg spolu s kvalitnými komponentmi zaručuje dlhú životnosť stroja.
Vyvážený ťažký zotrvačník zaručuje spolu s modernou vzducho-magnetickou brzdou komfortný, plynulý chod aj pri väčších záťažiach. Trenažér BH FITNESS I.BRAZIL HIIT DUAL je kompletne osadený ložiskami. Trenažér má elektronicky ovládanú vzducho-magnetickú brzdu, záťaž sa nastavuje priamo na konzole.

Prehľadný a ľahko ovládateľný computer s dvoma multifunkčným LCD displejmi zobrazuje základné údaje ako čas, rýchlosť, spálené kalórie a pod. Okrem toho ponúka prednastavené programy, HRC, či užívateľské programy. Počítač je súčasne vybavený systémom RECOVERY, ktorý vie vyhodnotiť vašu fyzickú kondíciu v závislosti od rýchlosti poklesu tepovej frekvencie bezprostredne po dokončení tréningu. V neposlednom rade ponúka aj intervalový tréning HIIT, ktorý Vám umožnuje získať veľmi rýchle výsledky za krátky čas!

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť