Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Chcete si vybaviť fitko novými trenažérmi? Skúste profesionálne stroje MATRIX!

03. 10. 2019

Americká značka MATRIX FITNESS patrí k svetovej špičke v oblasti komerčného fitness, je súčasťou skupiny JOHNSON FITNESS, najväčšieho svetového výrobcu fitness strojov a trenažérov! Pokiaľ sa teda chystáte vybaviť svoje fitko novými trenažérmi, tak neváhajte, pretože so značkou MATRIX nebudete sklamaní! Táto značka ponúka skutočne bohatý sortiment, ktorý ponúka celý rad bežeckých, eliptických trenažérov, rotopédov, vesiel či posilňovacích trenažérov.

MATRIX FITNESS ponúka trenažéry predovšetkým do komerčných fitiek a hotelov, ale zároveň ponúka aj rad trenažérov do Vašich domácností pre začínajúcich, ale aj skúsených cvičencov.

.....a prečo je vlastne značka MATRIX takým hitom?

Všeobecne pri výbere fitness trenažéra hrajú rolu dva základné parametre. Prvá je prirodzene mechanika stroja, masívnosť konštrukcie, kvalita spracovania, programová ponuka, prípadne rôzne špeciálne požiadavky ako možnosť pripojenia mp3, ventilátor atď atď... avšak druhým a minimálne rovnako dôležitým parametrom sú služby, ktoré daná značka ponúka. To je téma, ktorá veľa ľudí často prehliada a to je chyba! Službami sa myslí dĺžka záruky, aký je servis, prípadne dostupnosť náhradných dielov po skončení záruky. No a značka MATRIX je po všetkých stránkach takmer 100%ná.

Značka ponúka nielen kvalitne spracovaný a pestrý sortiment, ale taktiež garantuje predĺženú 3-ročnú záruku na celkový stroj a prípadne aj dlhšie záruky na jednotlivé komponenty, garantuje dlhodobú dostupnosť dielov po záruke a predovšetkým servis u zákazníka v prípade problému a rýchlu profesionálnu montáž trenažérov po dohode so zákazníkom. Čo z toho vyplýva? Že nemusíte riešiť prakticky nič. Nemusíte riešiť či sa niečo rozbije, či musíte niečo niekam voziť či čokoľvek iné.

MATRIX Veslovací trenažér

 

Vybrané novinky MATRIX FITNESS:

 

Určite stojí za zmienku model veslovacieho trenažéra MATRIX ROWER W1x, ktorý ponúka profesionálnu a prirodzenú ergonómiu s masívnou konštrukciou s nosnosťou 160 kg. Ponúka prehľadný počítač a magnetický brzdný systém, ktorý je regulovaný manuálne cez otočný regulátor.

Ideálny spoločník na zlepšenie kondície, spevnenie celého tela so zameraním na chrbtové svaly a spálenie tuku.

 

Běžecký pás MATRIX

 

 

 

 

 

 

 

Z bežeckých trenažérov je v ponuke MATRIX T3xe s novým faceliftom, ktorý ponúka výkonný motor s trvalým výkonom 4,2 HP a priestrannú bežeckú plochu s rozmermi 51x152 cm. Preto ak premýšľate o obstaraní bežeckého pásu, tak bežecké trenažéry z radu MATRIX T sa Vám určite zavďačia svojim bohatým výberom.

 

 

 

MATRIX elipticklý trenažér

 

 

Z eliptických trenažérov je v ponuke rada Suspension Elliptical, ktorá zahŕňa špeciálne odpružené crossové trenažéry so zníženými nárokmi na priestor. Napríklad MATRIX E1x Suspension Elliptical, ktorý ponúka ťažký kalibrovaný zotrvačník, dlhý krok 53 cm a nosnosť do 182 kg.

 

 

 

 MATRIX nekonečný žebřík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V neposlednom rade tiež určite zaujmú trenažéry z radu ClimbMill, ktoré imitujú chôdzu do schodov. Vďaka tomu môžete trénovať úplne dolnú polovicu tela a úplne nekompromisným spôsobom precvičiť svoje stehná a zadok s maximálnymi výsledkami. MATRIX C3x disponuje masívnou konštrukciou s nosnosťou do 182 kg, bohatou programovou ponukou a krokom vysokým cca 20 cm.

 

 

........čoskoro ale môžete na našich stránkach tiež očakávať nový domáci rad trenažérov MATRIX, takže sledujte naše stránky!

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť