Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Chcete skúsiť niečo nové z výživy? Chcete GYM BEAM?

13. 09. 2019

Pokiaľ Vám už nechutí príchuť Vášho proteínu či hľadáte niečo nové, čo by ste vyskúšali, máme pre Vás TIP! V našej ponuke teraz môžete nájsť produkty od známej výživovej a fitness značky GYMBEAM. Táto značka je veľmi populárna so svojím osobitým dizajnom, bohatým sortimentom a overenou kvalitou a k tomu za skvelú cenu!

Ponúka naozaj široký sortiment, ktorý uspokojí nejedného nadšenca do fitness či začínajúceho amatéra. Či už ste dievča, chlapec alebo vegán a hľadáte novú značku hydrolizovaného alebo kazeínového proteínu, každý si príde "na svoje". Nenechajte sa ale mýliť! GYMBEAM ponúka oveľa viac ako celý rad druhov proteínov. Například celou řadu aminokyselin, kreatínov, spalovačov, nakopávačov atď.

 

Čo stojí za zmienku?
GymBeam THOR Shot 60 ml!

 

 

Napríklad veľmi populárny nakopávač GymBeam THOR Shot 60 ml! Presne ako jeho komiksová predloha v Marvele, tak aj tento jednorazový stimulant zapôsobí ako kladivo, ktoré Vás doslova nakopne do každého tréningu.

 

GymBeam Protein Pure Bar 60 g

 

 

 

Ďalej sú v ponuke potrebné diétne proteínové tyčinky GymBeam Protein Pure Bar 60 g. Tieto tyčinky oceníte kdekoľvek na cestách, keď potrebujete doplniť svoju dávku bielkovín a zahnať chute na sladké + za skvelú cenu!

 

  

 

 

Za zmienku určite ešte stojí rad BeastPink, ktorý ponúka špeciálne proteíny výhradne pre dievčatá/dámy/slečny a ich nutričné potreby. Či chcete schudnúť, spevniť si postavu, alebo si chcete udržať pevné zdravie, produkty značky BeastPink Vám pomôžu k vytúženému cieľu. Účinné látky sa navyše postarajú aj o vaše nechty, pleť, pokožku a vlasy atď. V najbližších dňoch nájdete v našom sortimente!

 BeastPink

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť