Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Chcete vyskúšať niečo nové? Skúste SLACKLINu!

17. 09. 2018

eqbAk hľadáte niečo nové pre zábavné popoludnie pre rodinu alebo snáď tréning Vašej koordinácie, tak určite odporúčame mrknúť na naše nové sety SLACKLINE systémov!

Ich história vychádza z tradičného provazochodectva, ktoré sa s postupom času stáva viac a viac populárny!

Jedná sa o veľmi inovatívny systém cvičenia, ktorý sa osvedčil predovšetkým medzi lezcami, ale dnes sa prakticky používa pri všetkých športoch ako skvelý doplnok pre zlepšenie koordinácie pohybu a predovšetkým vnútorných stabilizačných a posturálnych svalov!

V bežnom živote skvele poslúži táto cvičebná pomôcka na zdravé držanie tela, odstránenie bolestí chrbta a to všetko navyše formou zábavy! Nie je na tom nič ťažké stačí sa "iba postaviť na lajne a ísť". Ide o ideálnu outdoorovú aktivitu, ktorou zabavíte celú rodinu!

V našej ponuke nájdete tri základné sety od známej českej značky Equilibrium, ktorá je známa svojim kvalitným spracovaním a moderným dizajnom! Sety sa líšia predovšetkým svojou dĺžkou a šírkou popruhu. Všetky sú určené pre začiatočníkov, ale aj aktívnych športovcov, takže každý určite vyberie čo mu bude maximálne vyhovovať. Pre úplných začiatočníkov odporúčame užšie popruhy STEP/BALANCE (35/25 mm) pre lepšie udržanie stability, ale ak máte ambície robiť "frajerinky" a rôzne triky odporúčame širšie 50 mm TRICK set.

Súčasne odporúčame pri inštalácii slackliny ochrannú textíliu TREEPAD na zabránenie poškodeniu stromov.

Urobte si zo svojho tréningu zábavu a zabavte nielen seba, ale aj celú rodinu!

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť