Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Cyklistická sezóna je späť! Čo sa vám môže hodiť?

08. 03. 2024

Cyklistická sezóna roku 2024 začala. Na cestách aj lesných cestách začíname stretávať prvých jednotlivcov aj skupinové jazdy. Čo to znamená? Že je na čase zo svojho elektrobicykla utrieť prach, skontrolovať batériu, dofúknuť gumy a vyraziť na prvú jazdu. Alebo si zaobstarať nové.

Články, ktoré sa vám môžu hodiť

  • Čo je elektrobicykel a prečo si ho zaobstarať? Poďme zbúrať mýty, že elektrobicykle sú len pre leňochov a pohodových jazdcov – je to totiž presne naopak. Či už máte rovnaký názor, alebo ste o elektrobicykloch počuli len negatívne mýty, tento článok vás určite obmäkčí.
  • Ako vybrať elektrobicykel? Článok, ktorý je dôležitý ako pre začiatočníkov, ktorí elektrobicykel kupujú prvýkrát, tak pre ostrieľaných cyklistov, ktorí chcú zainvestovať do niečoho lepšieho. Pokiaľ sa však chcete o výbere elektrobicykla poradiť so skúseným špecialistom, zavolajte  cez pracovný deň od 9:00 do 18:00 hodín na telefónne číslo 0232 44 77 00, alebo sa zastavte na našej pobočke.
  • Čo je garančná prehliadka u elektrobicyklov? Pre zaistenie plnej funkčnosti elektrobicykla sa odporúča jednu takú garančnú prehliadku vykonať. Prečítajte si, o čo ide.
  • Elektrobicykle a nábojové pohony a Elektrobicykle a stredové pohony. O čo ide a aký je medzi nimi rozdiel?
  • Čo je Q-faktor a na čo je dobrý? Ďalší článok, ktorý by sme odporučili prečítať každému cyklistovi, ktorý to myslí vážne. Práve Q-faktor je často vyhľadávaný parameter pri výbere (elektro) kolesa.

Dúfame, že vám naše články pomôžu pri výbere alebo obmene elektrobicykla pre novú sezónu. Ak máte elektrobicykel od nás, nezabudnite ho zdieľať a označovať nás na našom Instagrame!

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť