Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Dostupnosť produktov a expedícia zásielok

09. 04. 2020

Vážení zákazníci,

súčasné karanténne obmedzenia spojené s pandémiou koronavírusu COVID-19 značne ovplyvňujú celkové spracovanie expedície zásielok. Prosíme Vás o trpezlivosť a pochopenie pri dočasne obmedzených možnostiach našich telefónnych liniek, reakcií na emailové otázky a limitovanú schopnosť balenia zásielok súvisiacich s vyššími hygienickými nárokmi na ochranu Vás aj našich zamestnancov. Situácia sa postupne narovnáva, štandardné expedičné doby pri tovare skladom sa pohybujú medzi 3-4 dňami.

Všetky Vaše objednávky budú spracované. Prosíme zároveň aby ste venovali pozornosť aktuálnej skladovej dostupnosti tovaru na detaile produktu. V prípade, že Vaša objednávka obsahuje tovar, ktorý je momentálne „nedostupný“ alebo „vypredaný“, nemôže byť okamžite spracovaná. V takom prípade sa s Vami najneskôr do 5 pracovných dní spojí náš pracovník a dohodne sa s Vami na termíne dostupnosti, prípadne inej alternatíve k Vami vybranému produktu či prípadnému stornu objednávky s vrátením peňažných prostriedkov.

Rad produktov bohužiaľ nie je na trhu dostupný a dochádza k oneskoreniu v zásobovaní celej SK zo zahraničia, ktoré nie sme schopní ovplyvniť. V mnohých krajinách sú taktiež prijaté karanténne opatrenia a sklady dodávateľov sú uzavreté.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a prosíme Vás o pochopenie a ohľaduplnosť v súčasnom netradičnom stave, v ktorej sa naša krajina nachádza.

 

Váš FITHAM.sk


rozvozy Fitham   Fitham Liberec

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť