Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Elektrobicykel Crussis 2021 teraz skladom!

15. 12. 2020

Všetkým nadšencom elektrobicyklov s radosťou hlásime, že máme na sklade nové modely elektrobicyklov popredného českého výrobcu Crussis. Prezrite si širokú ponuku elektrobicyklov Crussis v našom e-shope a pripravte sa na cyklo-sezónu 2021 už teraz. Horskétrekové alebo mestské elektrobicykle, vyberte si ten správny elektrobicykel Crussis

 

V našej ponuke vám prinášame to najlepšie na rok 2021.

Crussis e-Largo horské koloCrussis e-Fionna Dámské kolo městské

Elektrobicykle sa stali fenoménom dnešnej doby. Ponúkajú vám možnosť zvezenia s minimálnou fyzickou náročnosťou a ich kvalita, spracovanie a dizajn sa každým rokom zlepšuje. Vďaka dômyselnému dizajnu dnes už elektrobicykel na prvý pohľad takmer nerozoznáte od klasického bicykla. Veľkokapacitná batéria je zabudovaná v ráme kolesa, alebo v zadnom kolese a pomocný pohon regulujete na displeji s ovládačom, ktorý sa väčšinou nachádza na riadidlách kolesa.

Obľubu si elektrobicykle získavajú nielen u starších občanov, pre ktorých je dlhšia jazda na klasickom bicykli fyzicky príliš náročná, ale sú populárne aj u mladších ročníkov, ktorí preferujú štýlovú dopravu do školy či do práce, alebo si na výletoch chcú uľahčiť jazdu. Odporúčame prezrieť si ponuku horských bicyklov, napr. unisex model CRUSSIS e-Largo, ktorý je vhodný ako pre začínajúcich, tak pokročilých jazdcov. Mestské modely sú ideálne pre každého, kto hľadá bicykel na kratšie vzdialenosti pre dopravu na nákup alebo do práce. Z trekových bicyklov je tu napríklad model CRUSSIS e-Cross s mnohými doplnkami

Elektrobicykel vám umožňuje efektívny a rýchly pohyb v meste, v prírode aj v horskom teréne. Elektrobicykle sú obľúbené kvôli svojim skvelým jazdným vlastnostiam, dobrému pomeru cena/výkon a tiež sú veľmi populárne vďaka osobnosti Jaromíra Jágra, ktorý využíva spomínanú značku bicyklov.

  Crussis e-Atland horské kolo

 

 

S výberom elektrobicykla Vám radi poradíme aj na našich predajniach v BratislaveLiberci, Prahe, Plzni alebo Brne. Príďte sa pozrieť na najnovšie modely českých elektrobicyklov Crussis, a vyberte si ten pravý elektrobicykel pre Vaše vychádzky.

 

 

Bicykle postupne naskladňujeme podľa uvoľnenia z výroby.

 

 

 

 

 

Crussis

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť