Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

FIBO 2018 - svetová výstava fitness

12. 04. 2018

FIBO patrí k najväčším svetovým výstavám v oblasti fitness a kulturistiky! Ak ste priaznivci fitness a všetkého, čo je s ním spojené, tak si ju rozhodne nenechajte ujsť rovnako ako my! Akcia sa koná v termíne od 12.–15. apríla v Kolíne nad Rýnom.
FIBO 2018

  

Veľtrh ponúka viac ako 1000 vystavovateľov a 150 000 návštevníkov každý rok! K videniu sú všetky známe fitness značky z oblasti výživy, fitness vybavenia, posilňovacích strojov a moderných trendov v kulturistike a fitness. Na mieste sa môžete stretnúť s ikonami kulturistiky ako Dennis Wolf, Stephanie Davis, Ullisses JR alebo náš český profesionálny kulturista Milan Šádek.

Navštíviť tak môžete stánky tradičných svetových hráčov ako Polar, Matrix, Technogym, Precor, Rogue, Olimp, Biotech USA a mnoho ďalších. Zaujímavosťou je účasť aj českých značiek Amix, Nutrend a Extrifit, ktoré sa v zahraničnej konkurencii rozhodne nestrácajú.

Veľtrh je zároveň príležitosťou na prezentácie desiatky nových firiem, často so svetovými unikátmi a novinkami ako pre profesionálov, trénerov či lekárov, tak aj pre koncových zákazníkov.

 

Samozrejme sme si ani my nenechali túto akciu ujsť a snažili sme sa načerpať nové podnety a inovácie z oblasti fitness a zdravého životného štýlu, ktoré následne prenesieme do našich Poradcov a sortimentu. 

 

polar

  biotechtělesná analýza

 

Hlavné dôvody kvôli, ktorým si nenechajte ujsť FIBO 2018

  • Všetko, čo potrebujete vedieť o zdravej výžive
  • Motivačné programy, ktorých sa môžete zúčastniť ako fitness, wellnes, joga a mnoho ďalších kurzov
  • Veľa známych hviezd a športových ikon
  • Najnovšie trendy v oblasti športovej výživy a doplnkov
  • Všetko, čo potrebujete na vybudovanie dokonalej postavy
  • Nové inovácie v bojových športoch
  • Náhľad do budúcnosti fitness - prepojenie pohybu, virtuálnej reality a sofistikovaných technologických metód na čele s myostimuláciou

 

Váš FITHAM.sk

fibo

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť