Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Chudnite do plaviek s horúcimi novinkami jar 2018 od značiek Tunturi a Bruce Lee.

25. 05. 2018

Aby boli naši zákazníci maximálne spokojní, snažíme sa ísť s dobou a sledovať novinky od všetkých výrobcov značiek športového a fitness vybavenia. Nižšie sme pre Vás vybrali zopár horúcich noviniek z posledného naskladňovania.

 

Vyberte si svojho pomocníka aj Vy a začnite chudnúť do plaviek ešte dnes!

 

Trampolína TUNTURI Folding fitness 

trampolina tunturi_2

 

 

Ideálna trampolína pre kondičné cvičenie, je opatrená odnímateľným madlom pre lepšiu stabilitu pri skákaní. Pre čo najvyššiu variabilitu cvikov disponuje sklápacími nohami a tak sa z nej veľmi rýchlo a jednoducho stane odrazový mostík na cvičenie napr. s medicinbalom.

 

Trampolína je aktuálne skladom a dovezieme Vám ju zadarmo kamkoľvek v SR.

 

 

 

 

 

 

 

Sauna oblek TUNTURIsauna obl_1

 

Sauna oblek od značky TUNTURI je vynikajúca pomôcka pre aeróbny tréning a chudnutie. Sauna oblek je takmer nepriedušný a vzniknuté teplo pri tréningu zostáva vo vnútri obleku, čím sa podporuje účinnejšie spaľovanie kalórií. Je veľmi populárny medzi športovcami, ktorí pretekajú v rôznych váhových kategóriách a potrebujú redukovať váhu. Sauna oblek samozrejme pomáha aj rekreačne športujúcim jedincom dosiahnuť rýchlejšie a lepšie výsledky.

 

Teraz u nás skladom vo veľkostiach L, XL a XXL.

 

    

 

Boxovacie vrece BRUCE LEE

box pytle_1

 

 

 

Boxovacie vrece značky BRUCE LEE je vyrobené z veľmi trvanlivého nylonu so silným šitím a ako výplň je použitých niekoľko druhov textílie s rôznou hustotou. Je dodávaný naplnený, rovnomerne natlakovaná výplň skvele pohlcuje údery a šetrí vaše kĺby. Je ideálny ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých boxerov.

 

Teraz skladom v piatich veľkostiach 70-180 cm.

 

 

 

 

 

 

 

Súprava posilňovacích pomôcok BRUCE LEE
sada bruce_1

 

Značka Bruce Lee, ktorá sa špecializuje najmä na bojové športy, si pre Vás pripravila túto sadu posilňovacích pomôcok, vďaka ktorým kvalitne precvičíte skutočne celé telo. Balenie obsahuje univerzálnu hrazdu do dverí, opierky na kľučky a opierku pod dvere, ktorá je výborná na posilňovanie brušného svalstva.

 

Teraz skladom ihneď na vyzdvihnutie na predajni alebo radi zašleme k Vám domov.

 

 

 

 

 

 

 

Pozn. ceny sú platné k 28.5.2018

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť